HDL Beslenme Danışma ve Spor Hizmetleri
 
Birlikte Başardık
Yorum Sahibi Melike Sayar
Yorumu Kızımın çok küçük yaştan beri kilo sorunu vardı.Bu konuda aldığımız yardımlar hep çok kısa süreli oldu. Gittiğimiz yerlerde hep elimize birbirine benzeyen listeler verilip; günde şu kadar kalori alacak dendi. Ancak bizler uzman olmadığımızdan gün içerisinde verilen kaloriyi nasıl dolduracağımı hiç bilemedik. Ve tabi ki diyeti uygulamakta zorlandık. Üstelik kızım da verdiği kiloları çok kısa zamanda geri aldı. Bütün hayatımızı etkilemeye başladı kiloları. Zamanla kendine olan güvenini kaybetti, kıyafet sorunu başladı, arkadaşlarından uzak duruyordu, derslerini de etkilemeye başladı. Ne yapıp edip bu kilolardan kurtulmalıydık. Bir yakınımızın tavsiyesi üzerine Hdl ekibiyle tanıştık. İlk defa kızımın gözleri bu kadar parlıyordu, inandı ve güvendi. Aynı güveni ben de ilk görüşmemizde hissettim, sonunda bu işi başaracağına inandığım bir uzman vardı karşımda. Kızımla birlikte 6 ay boyunca düzenli olarak gittik ve ilk günden itibaren kızımın kendine olan güveni arttı, kıyafet alışverişlerimiz kabustan eğlenceye dönüştü, arkadaşları ile olan ilişkilerinde çok daha farklı ve inanamayacaksınız ama dersleri bile çok daha iyi. TEŞEKKÜRLER KIZIMA YENİDEN YAŞAMA SEVİNCİNİ VERDİĞİNİZ İÇİN...

Yorum Sahibi Lucy Bennet
Yorumu Elif Didem’le Dublinde tanıştık ve ondan sonra benim hayatım değişti. Onun sayesinde 4 ayda 15 kg verdim ve benim yaşam tarzıma en uygun diyeti hazırlayarak adım adım takip etti. Elif Didem’in pozitif enejisi, professiyonelliği ve arkadaşlığı için minnettarım. Sevgiyle, Lucy... I met Elif Didem at Morehampot Language İnstitute in Dublin and after that my life has changed. She helped met to lose 15 kg in 4 month, advising me a simple diet that is fit for my lifestyle and following me step by step. I would like to thank Elif Didem for her positive energy, professionalism and friendship. Best wishes, Lucy...

Yorum Sahibi Mine Yılmaz
Yorumu Diyetisyenim ile üçüncü doğumumdan sonra annem ile birlikte danışmaya başladık. İstediğimiz kiloya annem ile birlikte geldik. Lohusa olmama rağmen hem kilolarımdan kurtuldum. Hem de emzirmemde hiçbir sıkıntı yaşamadım. Aksine sütüm arttı diyebilirim. Düzenli ve sağlıklı yemek yemeyi öğrendik diyebiliriz. Ayrıca çok güler yüzlü ve iletişimi son derece yüksek pozitif bir insan, istediğimiz zamanda da arayıp aklımıza takılan soruları sorup, yardım alabiliyorsunuz. Şimdi koruma sürecindeyim ve halen kilomu korumaktayım. Onları tanıdığım ve ondan yardım aldığım için kendimi çok şanslı görüyorum.

Yorum Sahibi Alessia Scotto
Yorumu Diyetisyen Elif Didem Hanım ile çok kilo kaybeden en yakın arkadaşımın sayesinde tanıştım. İlk olarak Roma’da tanıştık ve ayrıntılı bir ilk görüşmeden sonra bana özel ve uygulanması kolay bir diyet hazırladı. Roma’da yaşamama rağmen diyetisyenim beni sürekli uzaktan takip ve motive ediyor. Verdiği önerilerinin sayesinde daha önce yaptığım hataları önlüyor ve sağlıklı beslenmeyi öğreniyorum. Şimdilik 5 kg verdim ama daha yolun başındayız. Elif Didem Hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum; öncelikle mesleğinde profesyonel bir uzman, ayrıca başarılı, samimi ve güler yüzlü olduğu için. Teşekkür ederim Elif Didem... Mi sono rivolta alla dietista Elif Didem su consiglio di una mia cara amica che con lei ha perso davvero molti kg. Ci siamo conoscosciute a Roma e dopo un’accurata prima visita ha elaborato per me una dieta su misura chiarissima e semplice da fare. Nonostante io viva a Roma mi segue e mi motiva costantemente. Grazie ai suoi consigli mi aiuta a non commettere errori che facevo in passato e ad alimentarmi in modo sano. Per ora ho perso 5 kg, ma siamo ancora all’inizio del percorso. La consiglio vivamente prima di tutto per la sua professionalità e poi per la sua bravura, gentilezza e disponibilità. Grazie Elif Didem...

Yorum Sahibi Elif S.
Yorumu Çocukluğumdan beri hayatım sürekli diyet üzerineydi. Geçmişde yapmış olduğum yanlış, kalorisi çok düşük diyetler yüzünden artık 100 gr bile vermek imkansızlaşmaya başlamıştı. 70 kilolara dayanınca HDL\'nin kapısını çaldım. HDL danışanı oldukdan sonra geçmişte yapmış olduğum diyet hatalarını öğrendim. Sabır ve istikrarla istemiş olduğum kilolara ulaştım. Her görüşmemizde benim kilo verebileceğime beni inandırlar. Şu an koruma programına başladık ve çok mutlu ve sağlıklı hissediyorum kendimi.HDL ile keşke çok daha önceden tanışsaydım. HDL ekibine çok teşekkür ediyorum.

Yorum Sahibi Özlem Deniz
Yorumu Elif Didem Hanımı ile İtalya’da Milano Türk konsolosluğunda çalıştığım yıllarda tanıştım. İş hayatımda ki yoğun tempodan dolayı dengesiz besleniyordum ve konsolosluğun düzenlediği etkinliklerde önüme ne gelirse yiyordum, bu nedenle 16 kg kadar almıştım. Bu biriken kilolarla kendimi çok mutsuz hissediyordum, artık kıyafet bulmakta zorlanıyordum ve vücudumdan utanıyordum. Sanki karanlık bir kuyuya düşmüş gibi hissediyordum ve Elif Didem elini uzatarak beni o kuyudan çıkarttı. Diyetisyenim Elif Didem’in bana hazırladığı diyeti takip ederek ve düzenli spor yaparak fazladan aldığım 16 kilo vermekle kalmayıp üstüne 5 kg daha vererek hayatım boyunca olmak istediğim ama asla olamayacağını sandığım şu anki kiloma ulaştım. Hangi kelimeleri kullansam Elif Didem’i anlatmak için az olur ancak onu tanıyan ne demek istediğimi bilir... Ho conosciuto la dietista Elif Didem in İtalia quando lavoravo al consolato turco a Milano. In quel periodo ero ingrassata di 16 kg, poichè a causa dei ritmi frenetici non mi alimentavo in modo regolare e ad ogni evento organizzato dal consolato mangiavo senza controllo tutto quello che c’era. A causa dell’aumento di peso mi sentivo infelice, facevo fatica a trovare abiti adatti a me e mi vergognavo del mio corpo. Ero come entrata in un pozzo buio ed Elif Didem è stata la mano che mi ha tirato fuori dal pozzo. Grazie alla dieta di Elif Didem e praticando regolarmente attivitá fisica ho perso non solo i 16 kili, ma anche quei 5 kili che non riuscivo a perdere da una vita. Ora ho raggiunto un peso corporeo che prima d’ora non ero mai riuscita ad avere. Qualunque parola usi per descriverla non renderebbe l’idea, bisogna conoscerla per capire cosa sto cercando di dire.

Yorum Sahibi Halide Ertürk
Yorumu Ben kendimi bildim bileli diyet yaparım ama bir türlü kendimi bir standarda oturtamadım. Kilo veriyorum alıyorum, alıyorum veriyorum. Tam yine böyle dönemimde HDL ile tanıştım. Hasta ile doktor iletişimi ilk etapta önemlidir bence. İlk tanışmamızda bu konuda çok hoşnut kaldım. Danışana yaklaşım, güler yüz, ikna ve motive edici performans beni de etkiledi ve böylece diyet programına başladık. Hiç aç kalmadan ve kaçamaklarla 5 ay gibi bir sürede yürüyüşle beraber 25 kilo verdim. Kendimi mutlu hissetmeye başladım. Bana yaşamım boyunca nasıl beslenmem gerektiğini öğrettiler. Kilolarımdan kurtulduğum gibi düzenli ve sağlıklı beslenmeyi de öğrenmiş oldum. Ben bundan sonra HDL'de öğrendiklerimi hayatım boyunca uygulamaya devam edeceğim. HDL'ye çok şey borçluyum. Çok çok teşekkür ediyorum ve de herkese kesinlikle HDL'ye gitmelerini tavsiye ediyorum. Çok memnun kalacağınızdan eminim.

Yorum Sahibi Dilek Ranucci
Yorumu Yıllardır farklı diyetler denedim, farklı diyetisyenlerden destek aldım fakat hiçbir sonuç alamadım. Motivasiyonumun düşük olması benim en büyük sorunumdu ve diyete başladığımdan birkaç hafta sonra psikolojik olarak dayanamıyordum. Elif Didem’i kocamın sayesinde tanıdım ve o bana uygun bir diyet hazırladı. Ayrıca her hafta hep yanımda oldu, beni zor zamanlarda motive ederek ve belirlediğimiz hedeflere ulaşınca benimle sevinerek bu desteği verdi. Bildim bileli vücudumu sevmedim, ama şimdi bambaşka bir kişi oldum ve kendime güvenim arttı ve kendimi daha çok seviyorum. 14 kg verdim ve yıllardır göremediğim 70 kilo’ya ulaştım. Başarabildiğimi gördüm ve psikolojik daha güçlü hissederek vücudumu daha çok sevdiğim için bu 4 ay hayatımda bir dönüm noktası oldu. Bu süreçte açlığı hissetmedim ve diyeti bırakacak zor zamanlarda Elif Didem’in desteği ile dayandım. Benim için Elif Didem İtalya’nın hatta dünyanın en iyi diyetisyeni!.. Erano anni che provavo diverse diete e dietiste, ma senza nessun risultati. Il mio piu grande problema era che non riuscivo a trovare la giusta motivazione a proseguire e dopo le prime settimane crollavo psicologicamente. Ho conoscito la dietista Elif Didem tramite mio marito e lei ha preparato la dieta giusta per me. Inoltre è stata molto presente seguendomi settimana dopo settimana motivandomi nei momenti di crisi e complimentandosi con me quando raggiungevo i risultati da lei individuati. Da sempre il mio corpo non mi e mai piaciuta, ma adesso posso dire di essere una persona completamente diversa ed ho piu fiducia in me stessa e mi piaccio molto di piu. Sono dimagrita 14 chili passando agli attuali 70 chili che non vedevo da anni. Sono stati i quattro mesi piu importanti della mia vita, perche mi hanno dato la certezza che ce la posso fare e che ho acquisito la forza psicologica per poter dare un futuro migliore al mio corpo volendogli piu bene. Non ho mai sentito tanta fame e nei momenti di crisi in cui stavo per mollare Elif Didem è stata fondamentale con il suo supporto. Per me Elif Didem è la dietista migliore dell’italia, anzi di tutto il mondo!..

Yorum Sahibi Aynur Sipahi
Yorumu Ben HDL ismini hemşire bir arkadaşımın konuşmasını dinlerken kulak misafiri olduğumda duydum. İlk muayenesine gittiğimde o kadar içten samimi davranıldı ki sanki kırk yıllık dost gibiydik. 3 ay kadar devam ettim. Her görüşmemde konuşması, davranışlar, ilgi süperdi.7/24 arayabilirsiniz dedi. Her şeye içtenlikle cevap verdi. Doğru olanı her şeyi anlattı. Sonsuz teşekkürler. Başarılarınızın bir ömür devam etmesini dilerim.

Yorum Sahibi Francesca Rossi
Yorumu Diyetisyen Elif Didem hanımla akrabalarımın sayesinde tanıştık. Akrabalarım yüksek kolesterol, diyabet ve hipertansiyon hastalıklarından kilo kontrölunun önemini anladıklarında uzman desteği almaya karar verip Luigi Sacco hastanesinde kendisinden başvurdular ve çok memnun kaldılar. Bende zayıflamak istediğimi dile getirdiğimde beni kendisine yönlendirdiler. Bana çok yardımcı oldu, diyetisyenim Elif Didem’im sayesinde 6 kg verdim ama en önemlisi kendime özgüvenim arttı ve sağlıkli beslenmeyi öğrendim. Ayrıca onun sayesinde sürekli şişkinlik sorunum da geçti. Elif Didemin profesyonelligi, kişiliği, bilgisi ve ilgisi için bu sorunları olarak memuniyetle herkese diyetisyen olarak tavsiye ediyorum... Mi sono rivolta ad Elif Didem dopo aver sentito parlare di lei da dei miei parenti, che volevano perdere parecchio peso per via di problemi di diabete, ipertensione e colesterolo alto. Sono rimasti molto soddisfatti del suo lavoro svolto presso l’ospedale Luigi Sacco, quindi sapendo della mia volontà di perdere parecchio peso, mi hanno indirizzata a lei. Devo ammettere che mi ha aiutato tantissimo, sono riuscita a perdere 8kg, ma soprattutto mi ha aiutato a riacquistare la sicurezza di cui avevo bisogno per avere l'equilibrio alimentare giornaliero. Risolvendo anche i miei problemi di gonfiore addominale frequenti. Dunque consiglio Elif Didem come dietista, perché grazie alla sua professionalità, alle sue conoscenze e alla sua umanità, può rappresentare un ottimo punto di riferimento per chiunque abbia questo tipo di problema...

Yorum Sahibi Emel DEMİR
Yorumu HDL'ye arkadaş tavsiyesi ile gittim. Çünkü arkadaşım yıllardır yerleşmiş kilolarını veremiyordu. Sonrasında neredeyse vücudunun yarısı gitmişti. İlk randevunuzda aslında korkulacak bir şey olmadığını anlıyorsunuz. Orada eğlenerek kilo verileceğini, arada ödüller olabileceğini, bazen listeye uymadığımda suçluluk duymamayı öğrendim. İletişimin sürekli olması için telefonunu verdiğinde çok mutlu oldum. Sayesinde 5 kilo verdim. Ayrıca arkadaşım 20 kilo verdi. HDL çok başarılı, nice başarılara imza atacağına eminim. Her şey için teşekkürler.

Yorum Sahibi Manel Nasr
Yorumu Merhaba, Diyetisyen Elif Didem hanımla tanışmak hayatımı değiştirdi diyebilirim. Çok büyük bir sabırla ve samimiyetle, bütün korkularımı paylaşarak beni takip etti. Yasaksız bir beslenme programıyla derecede kendimi kısıtlamayarak 14 kg verdim ve bunun her zaman mutlu, neşeli ve kendimi severek yaptım. Ona sonsuz minnettarım!.. Ciao, conoscere Elif Didem posso dire che mi ha cambiato la vita. Con una pazienza e una gentilezza che pochi hanno, ha seguito il mio caso condividendo le mie paturnie. Ho perso 14 kg senza mille privazioni o sacrifici e come dice sempre lei con il sorriso, l'allegria e volendomi bene. Le sarò per sempre riconoscente!..

Yorum Sahibi İlknur Özgönelel
Yorumu Ben Ondokuzmayıs üniversitesinde İngilizce okutmanıyım. Gençlerle beraber olunca insan ister istemez genç kalıyor ama aynı zamanda da onların enerjilerine yetişmek için daha formda kalmak gerekiyor. Yoğun çalışma temposundan öğünlerime dikkat edemediğim için son zamanlarda bir hayli kilo aldım. Vaktim olmadığından ve tek başına üstesinden gelemeyeceğimi düşündüğümden araştırdım sevgili diyetisyenimle diyete başladım. Ben çok çabuk kilo verebilen bir insan değilim. Yaşım itibariyle de metabolizmam da çok iyi çalışmıyordu. Gerekli testlerden sonra diyete başladım. Daha önceleri de diyetisyene çok gittim. Ancak sabırsız kişiliğimden dolayı kısa sürede çok kilo vermeyi istediğimden bir türlü başarıya ulaşamamıştım. İkinci haftadan sonra gözle görülür bir kilo kaybı ve akabinde mutlu sona eriştim. Öğrencilerimden ve arkadaşlarımdan çok olumlu tepkiler aldım ve birkaç arkadaşımı da yönlendirdim. Güler yüzlü, cana yakın ve içten tavırları, samimiyetti ve kendinden emin halleriyle başarıyı kısa sürede yakalamamı sağladı. Her şey için teşekkürler.

Yorum Sahibi Leila O.
Yorumu Elif Didem’i Politecnico di Milano’da mühendis bölümünde araştırma görevlisi bir arkadaşımın sayesinde tanıştım. Üniversitenin yoğun akademik temposundan dolay 13 kg almıştım, ders çalışırken bilgisayar başından sürekli abur cubur yiyordum. Daha fazla kilo almaktan korktuğum için ve gündelik hayatımda aldığım kilolar kolay şeyleri bile zorlaştırdığı için arkadaşıma gittiği diyetisyeni sordum ve o bana çok memnun olduğu uzman diyetisyen Elif Didemi önerdi. Ve böylelikle serüvenimiz başlamış oldu. 3 ayda programımız bitti ama iki senedir ara ara görüşmeye, hala aklıma takılan şeyleri ona sormaya devam ediyorum. Bütün bu koruma sürecimin sonunda kilo almadığım gibi iki kilo daha verdim. Diyetisyenime sadece kilo problemimi çözmede değil, yasaksız dengeli beslenmeyi bana öğrettiği için minnetarım. Yeni yolunda benim başarı dileklerime aslında hiç ihtiyacı olmadığını biliyorum çünkü Elif Didem zaten çok başarılı bir diyetisyen ve Health Diet Life tam ona uyuşan ve onu anlatan tam bir isim olmuş. Health Diet Life ekibiyle yolun açık olsun. Sevgiler, Leila... Ho conosciuto Elif Didem grazie ad una mia amica che lavora alla facoltá di ingegneria al Politecnico di Milano. A causa dei tempi accademici impegnativi di lavoro ero ingrassata di 13 kili, perchè studiando seduta al computer mangiavo solo merendine. Avendo paura di ingrassare ancora di piú e notando che questi kili mi rendevano tutto piú difficile ho chiesto alla mia amica di farmi conoscere la sua dietista Elif Didem di cui mi ha sempre parlato e cosí è iniziata la nostra avventura. In 3 mesi ho perso tutti i kili presi, ma da due anni di tanto in tanto ci vediamo e se ho ancora qualche dubbio continuo a chiederle consiglio. In tutto questo periodo di mantenimento del peso non sono ingrassata e inoltre sono dimagrita di altri due kili. Ringrazio infinitamente la mia dietista che non mi ha fatto solo dimagrire, ma mi ha insegnato ad alimentarmi in modo eqilibrato e senza divieti. Elif Didem non ha bisogno di fortuna per questo suo nuovo lavoro, perchè è una dietista brillante e Health Diet Life è un nome che la rappresenta perfettamente. In bocca al lupo con il team di Health Diet Life. Con affetto, Leila...

Yorum Sahibi Murat İlhan
Yorumu Ciddi şekilde horlama sorunum vardı. Doktor ameliyat olmalısın deyince zayıflamaya karar verdim. HDL\'yi arkadaşların tavsiyesiyle ve biraz araştırmayla tercih ettim. Cana yakın ve güler yüzlü karşılandım. Aklınıza takılan sorulara her zaman cevap verebiliyorlar. Bu yüzden iletişimsizlik ve çekingenlik yaşamadım. Sık seyahat ettiğimden ve nöbetli çalıştığımdan yemek yeme ve uyku düzenim yoktu. Buna rağmen diyetisyenimin yardımıyla 93 kilodan 81 kiloya düştüm. Hem kilo verdim hem de horlama sorunum düzeldi. Et ve bitter çikolata benim için vazgeçilmezdi, diyetisyenim bu konuda çok kısıtlama yapmadı. Hatta eskisinden daha çok yemek yemeğe başladım. Aç kaldığımı hatırlamıyorum. HDL’yi sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyen herkese tavsiye ediyorum.

Yorum Sahibi Fabiana Delfrate
Yorumu Merhaba, benimle birlikte Vanzago’da olan WWF’de çalışan arkadaşımın sayesinde kurtarıcımı diyetisyenim Elif Didem’i tanıdım. Kurtarıcım diyorum, çünkü onun sayesinde artık bütün kullandığım ilaçları bıraktım ve kendimi enerji dolu hissediyorum. Bir yıldır hep yorgundum, tek yapmak istediğim şey uyumaktı ve bu sorun ne yaparsam yapayım ortadan kalkmıyordu. Diyetisyenimin sayesinde bunların demir eksikliğinden kaynaklandığını bulduk ve doktor önerisiyle takviye kullanarak ve daha dikkatli beslenerek yine ben eski ben oldum. Teşekkür ederim canım. Salve, grazie alla mia amica che lavora con me come educatrice ambientale preso il WWF di Vanzago ho conosciuto la mia salvatrice Elif Didem. Dico salvatrice, perchè grazie a lei ora non uso piú nessuno dei mille farmaci che usavo e mi sento piena di energia. Da un anno ero sempre stanca, l’unica cosa che volevo fare era dormire e nonostante il mio medico mi avesse prescritto diversi farmaci la situazione non cambiava. Grazie alla mia dietista abbiamo scoperto che era dovuto ad una carenza di ferro e dopo aver usato un integratore di ferro e facendo piú attenzione alla mia alimentazione ora sono di nuovo me stessa. Grazieee caraaa.

Yorum Sahibi Fatoş H.
Yorumu HDL'ye 2016 Ocak ayında gittim. Hedefim 5 kilo vermekti, sempatik ve samimi davranışları ile beni motive etmeleriyle aç kalmadan sağlıklı ve düzenli beslenmeyi öğrendim. Çok kısa süre içinde hedefime ulaştım. Her istediğinde ulaşılır olması ayrıca güven verici idi. HDL’den memnuniyetimi çevremdeki dostlarıma anlatarak kilo sorunu olanlara tavsiye ettim. Eşimin de aynı sorunu vardı ama diyet uygulamasında başarılı olacağına inanmıyordu. Tavsiyem üzerine eşimde HDL ile tanıştı. Kısa zamanda 9 kilo verdi. Diyetisyenim, sempatik yaklaşımları ve iletişim becerisi ile diyet yapmak isteyenleri motive etmektedir. Bir eğitimci olarak bu tutumunu çok önemli bulmaktayım. Saygılarımla.

Yorum Sahibi Haluk MELEKOĞLU
Yorumu HDL ile eşimin tavsiyesi ile tanıştım. İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yaptığımdan dolayı gerek çalışma ortamı gerekse beslenme düzeninden kaynaklanan kilo sorunum bulunmakta idi. Uygulanan diyet programı sayesinde zorlanmadan 10 kilo verdim. Kilo vermenin gerek sağlık gerekse fiziki etkisini gördüm. Sürekli kullandığım tansiyon ilaçlarının dozajını % 50 azalttım. Diyetisyenimin sempatik yaklaşımları diyet yapmak isteyenlere motivasyon sağladığı kanısındayım. Diyet sırasında uzun süredir karşılaşmadığım arkadaşlarım fiziki görünümümdeki değişikliği hemen fark ettiklerinde nedeni olarak, HDL'yi söylemekten mutluluk duymaktayım. Saygılarımla.

Yorum Sahibi Nursevin Bekar
Yorumu Bir arkadaşımın önerisiyle tanıştığım HDL ile başladığım diyet serüveni, işini gerçekten başarıyla yapan, samimi ve profesyonel iş anlayışı sonucunda başarıyla sonlanmış, hedeflediğimiz sağlıklı kilo kaybını tam da öngürdüğü zamanda tamamlamış bulunmaktayım. Diyet konusunda herkesin bir şeyler söylediği bu zamanda doğru bilgi ve size özel önerileriyle işinin uzmanı HDL'yi kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yorum Sahibi Neziye Duran
Yorumu Merhaba. HDL ile tanıştığımda ben meme kanseri tedavisini bitirmiş, bu süreçte çok kilo almıştım. Bu zaman sürecinde bana diyet yapmam konusunda çok yardımcı oldular. Daha doğrusu bilinçli ve sağlıklı beslenmeyi ve aç kalmadan kilo verildiğini yaşayarak gördüm. Hastalığımdan dolayı da ayrıca hızlı kilo vermemem gerekiyordu. Sonuç olarak 3 aylık zamanda 10 kg verdim. 83 kg dan 73 kg’a düştüm. Takip eden süreçte kilomu koruyabildim ve 15-20 gün içinde de kalan 3 kilomu da verdim. Bu dönemde beni hiç yormadan isteklerime göre diyetimi şekillendirmesi ve sormak istediğim her soruda her an ulaşılabilir olması, ulaşamadığımızda mutlaka en kısa zamanda geri dönüş yapması süreci kolaylaştıran adımlardır. Benim gibi meme kanseri ve diğer onkoloji hastalarına rahatlıkla HDL'yi tavsiye edebilirim. HDL sayesinde bundan sonraki dönemde de destek alarak sağlıklı beslenebileceğimi öğrendim. Çok teşekkür ederim.

Yorum Sahibi Gülin H.
Yorumu Merhaba. HDL ile Şubat ayında tanıştık. Hamilelik sonrası, emzirme süreci derken kilo veremediğimi fark ettim. Ve hayatımda ilk kez bir diyetisyene gitmiştim. Dinamik, heyecanlı, cana yakın, hoş sohbetli, mesleğine aşık genç bir bayanla tanışma fırsatı buldum. Emzirme sürecimi de etkilemeden ve düzenli beslenmenin ne demek olduğunu anlatıp, bunu rutin bir şekilde hayta geçirmeme etken olmuş değerli insan. Halen dediklerini uygulamaktan ve etrafıma tavsiyelerimi yaymaktan vazgeçmiyorum. 63 kilo ile başlayıp 54 kilo olmuştum. Yani hamilelik öncesi kiloma döndüm. Kendisini çok seviyorum ve tabiki tavsiye ediyorum.

Yorum Sahibi Buket Kaplan
Yorumu HDL ile ağustos ayında tanıştık. Ablam gibi bir ilgisi vardı. Ben diyet konusunda internetten bulduğum diyetleri denemiştim ama hepsi Pazartesi diyeti olmuş, Salı günü bitmişti. Sonra anneme diyetisyen kontrolünde denemek istediğimi söyledim. Annem de daha önce gitmiş HDL'ye. Bana dengeli beslenmenin püf noktalarını, acıkmayı engellemeyi ve nasıl kilo vereceğimi anlatıp hedef koydu. Diyet listeme dört ele sarıldım. Kontrole gittiğimde çok kilo veremediysem gerçekten bir abla gibi sitem ediyorlardı uymamışsın diyete diye. Çok hoştu. Beni motive ediyordu. Toplamda 13 kilo verdim. HDL'ye çok şey borçluyum. Ben bu diyet sayesinde hazır gıdalardan da uzaklaştım. Sağlıklı yaşam için çok iyi oluyor. Diyet sadece zayıflamak için değil, sağlık içinde önemli. Her şey için teşekkürler.

Yorum Sahibi Birgül Sağır
Yorumu HDL'ye artık kilolarımla baş edemediğimde başvurdum. Danışmanlığından memnun olan arkadaşlarım vardı fakat ben bu kadarını tahmin etmiyordum. İlk randevumuzda rutin kontrolleri yapacak bir diyet yazacak ve gönderecekler diyordum fakat benim bütün önyargılarımı daha ilk randevumuzda yıktılar. Çok cana yakın ve sıcaktı. Benim ruhsal durumumu göz önüne alarak, yemeyi sevdiğim gıdalarla, beni hiç yormadan, aç bırakmadan ve bıkmadan usanmadan, en ulaşılmaz olacak zamanlarda bile telefonla ulaşarak tatlı krizlerimde çözüm sunmasıyla 4 ayda 18 kilo verdim ve bu şekilde kendimle barıştım. Peki bitti mi hayır, sonrasında hamile kaldım ve yine kendisine danıştım. Sağlıklı ve doğru beslenmekle beraber her zamanki ilgisiyle hep yanımdalardı. Ben çok az bir kiloyla bu süreci geçirdim. HDL'de işe gösterilen saygı, danışanlara sunulan samimi ortam sayesinde sağlıklı ve doğru beslenmeyi öğrendim. Bundan sonraki dönemlerimde de çok başarılı olacağına inanıyorum. HDL'ye bana yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum.

Yorum Sahibi Zerrin Yurttaş
Yorumu HDL ile 2016 yılının Mayıs ayında tanıştım. Daha önce ablam danışanlarından biriydi. Tavsiyeleri üzerine ben de başlamaya karar verdim. Başlarda isteksiz başlamama rağmen kendisinin ilgili tavırları neticesinde istekli devam ettim. Kısa bir sürede toplamda 12 kilo verdim. Bu zorlu süreçte kendisinin güler yüzlü ve teşvik edici tavırları bana çok yardımcı oldu. Diyetleri sevdiğim yiyeceklerden mahrum kalmadan ve acıkmadan dengeliyordu. Danışanlarına değer verdiğini hissettiriyordu. Böyle diyetisyenlerle tanışmaktan ve kendilerine danışmaktan mutluluk duyuyorum. Benim için yalnızca diyetisyen kimliğinin ötesinde aileden biri gibi oldular. HDL'yi herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum ve ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.

Yorum Sahibi Bennur Apak
Yorumu HDL ile tanıştığımda 10 kilo kadar bir fazlam vardı. Ne yaparsam yapayım bir türlü kilo veremiyordum. Ancak HDL ile tanıştıktan sonra hem kilo verebileceğime inandım hem de doğru beslenmeyi ve bunu yaşam biçimi edinmeyi öğrendim, benimle yaptığı neşeli ve motive edici sohbetler arasında zayıflamanın mantığıyla ilgili verdiği tüyolar motivemi daha da arttırdı. Haftada bir yapılan kontrolleri iple çeker oldum çünkü her tartıya çıktığımda yağdan kilo kaybettiğimi görmek gerçekten çok güzeldi. Ayrıca istediğimiz zaman telefonun diğer ucundan bizleri yanıtlayacak olduğunu bilmek ayrı bir ayrıcalıktı. Teşekkürler HDL, iyiki sizleri tanımışım, iyiki diyetisyenim olmuşsunuz.

Yorum Sahibi Suna S.
Yorumu Hayal bile etmediğim sağlıklı bir kiloya ulaşmamda bana hiç zorlamayan bir programla yardımcı oldu. Diyetisyenimin desteği ile 8 ayda 84 kilodan 55 kiloya düştüm. ideal kiloma ulaştım. Yaklaşık 1 yıldır da aynı kilomu korumaktayım. Bu sonucu aldıktan sonra bir çok arkadaşımın da Hdl ile tanışmasına ve onların da harika sonuçlar almasına vesile oldum. İsteyen herkesin karar verdikten sonra Hdl ekibi gibi doğru uzmanlarla aç kalmadan ideal kilosuna ulaşabileceğine inanıyorum. Çok teşekkürler:)

Yorum Sahibi Didem T.
Yorumu Kendimi bildim bileli kilo problemim olmuştur. Kilo vermek adına bir çok yöntem denemiş olmama rağmen ya sonuç alamadım ya da verdiğim kiloları fazlasıyla geri aldım. Artık bu konuda umudumu tamamen kesmişken bir arkadaşımın ısrarıyla randevu aldım. Pozitif enerjisi ve olumlu tutumu ilk görüşmemizde ön yargılarımdan kurtulmamı sağladı. Kendisi ile birlikte kilo verdikçe diyetisyenime güvenim ve kendime inancım daha da arttı. Bugün hedeflediğimiz kiloya ulaştığımıza hala inanamıyorum. Koruma programındayız ve benim o kiloları tekrar almaya hiç ama hiç niyetim yok. Hayatıma kattığınız tüm iyilikler için binlerce kez teşekkürler...

Yorum Sahibi Selen Türk
Yorumu Diyetisyenim ile tavsiye üzerine tanıştım. 14 kg vermem gerekiyordu; kendisine gitmeden önce iki farklı diyetisyen ile başarısızlıkla sonuçlanan denemelerim olmuştu. Ancak diğerlerinden farklı olarak beni mutlu eden, keyifle kilo verdiren bir beslenme planı hazırladı. Bunu da programa başlarken alışkanlıklarımı, neleri sevip sevmediğimi çok ayrıntılı bir şekilde sorgulayarak ve tam benlik bir diyet hazırlayarak başardı. Şimdi hedef kiloma ulaştım ve koruma programındayım. Güler yüzlü ve başarılı diyetisyenimi şiddetle tavsiye ediyorum :)

Yorum Sahibi Orhan S.
Yorumu HDL ekibiyle artık kilo vermeye kesin olarak karar verdikten sonra yakın aile dostlarımızın tavsiyesi üzerine tanıştım.Diyetisyenim aha ilk günden itibaren insana güven veren,ayakları yere sağlam basan,mesleğine oldukça hakim bir profil çizdi.Ve 9 ay önce başladığım bu süreçte sonunda gerçekten de harikalar yarattı.Her ne kadar her şey kişinin kendisine bağlı dese de kendisinin yardımları ve bilgisi sayesinde bu sonuca ulaştım.En başta insanın kişisel zevklerine son derece saygılı.İnsanı asla şunu \"yapmak zorundasın\" ve \"yapmamalısın\" şeklinde zorlamıyor.Her zaman ikinci bir yolu var.Bu da her hafta kontrole isteyerek ve hevesle gitmenize sebep oluyor.Ben ara dönemlerde farklı farklı zamanlarda 1er ay Ankara dışında kaldım.O zamanlarda da kontrollerini hiç aksatmadan beni hiç boş bırakmadı.Surekli olarak iletişim halindeydik ve ben hızla kilo vermeye devam ettim.Gerçek anlamda karşısındaki kişiye nasıl ulaşması gerektiğini bilen muhteşem bir diyetisyen.Ben hiç bir zaman bir listeyi hazırlayıp uygulamam için elime verdiğini hatırlamıyorum.Bütün diyet listelerini sizinle beraber sevip sevmediklerinizi öğrenerek hazırlar.Mutsuz olacağınız hiç bir şeyi o listeye eklemez.Sanırım hep olumlu sonuç almasının nedenlerinden biri de bu olsa gerek.Benim hayatımın dönüm noktası oldu.Onunla beraber \"Ben kilo veremem\" korkularımı yendim.Onun sayesinde doğru zamanlarda doğru şeyleri yiyerek sevdiğim hiç bir şeyden vazgeçmeden sağlıklı beslenmeyi öğrendim. Sonuçta da 9 ay gibi bir sürede 30 kilo vererek bambaşka biri oldum.Kilo vermeye gerçek anlamda karar vermiş herkes diyetisyenim ile görüşmeli.Yanından çıktığında kendini harika hissedecek ve \"Yapabilirim\" diyecek.

Yorum Sahibi Emine C.
Yorumu Merhaba, aslında buraya ilk yazmak istediğim şey kocaman bir teşekkür HDL ye. Ben tesadüf eseri tanıştım. İlk gittiğimde bi hayli endişeliydim ama büyük bi sabırla tüm endişemi kaybettirerek bana diyetimde yardımcı oldu, diyet sırasında beni en memnun eden şey istediğim zaman ulaşıp soru sorabiliyordum ve diyetim her zaman hayat akışıma göreydi o alışıla geldik ürkütücü diyetlerden olmadı hiçbir zaman. HDL diyet merkezi bana kilolarımı kaybettir di ve bununla birlikte bana hayata dair, yaşama dair, kendi kişiliğime dair birçok şey kazandırdı. Diyet sırasında ve sonrasında herzaman motivasyon verici geçti görüşmelerimiz. Bence HDL NIN en çok tercih edilme sebebi atmosverin sıcaklığı, çalışanların profesyonelliği bunun gibi birçok özelliklerinin dışında HDL nin danışanların zihninden diyetin o akla ilk gelen ürkütü düşünceleri silmesi ve danışanlarına kilolarını kaybettırırken, onları hayata kazandırması. Teşekkürler HDL nin tüm çalışanları Bunuda belirtmeden geçemiyecem beni polikistik over olmama rağmen beni zayıflattı. :)))

Yorum Sahibi Çağla Cantürk
Yorumu belkide hdlnin nimetlerinden yararlanamadan tavsiye eden tek benim galiba imkanım olmadığı için maalesef oradaki güzel insanlarla tanışamadım bende buradaki arkadaşlar gibi üzerimdeki 40 kilo fazlalığı atıp tavsiye etmek isterdim daha ilk arayıp fiyat sorduğumda bile sıcacık bir konuşma ile karşılaşıyorsunuz tekrar bana dönüş yapıp yaklaşık 25 dk süren bir konuşma müşteri bulmak için yapılmayıp içten olduğu o kadar belliydiki herşeyin sadece para olmadığını ticari bir amaç değil insanlara yardım onların hayatında bir dönüm noktası oldukları o kadar belliki umarım birgün tanışıp bende üzerimdeki fazlalıklardan kurtulurum teşekkürler...

Yorum Sahibi Selen Ç.
Yorumu Merhabalar... Ben diyetisyenim ile doğum sonrasında tanıştım. Zaten yüksek kilo ile başlamıştım hamileliğime ve doğum yaptıktan sonra ancak 80 kg.ye gerileyebildim. Emzirme süreci bittikten sonra hemen soluğu hdl'de aldım. İyiki de almışım. Birincisi, kendisi ve sevgili Özlem Hn. moralimin en düşük olduğu günlerde bile beni sürekli desteklediler ve güler yüzlerini hiç eksik etmediler. Ayrıca, bana diyeti değil doğru ve dengeli beslenmeyi aşılayarak verdiğim 18 kg.yi bir daha almamayı nasıl başaracağımı öğrettiler. Programı bitireli yaklaşık 4 ay oluyor ve ben hala aynı kilodayım. Programı bitireli diyorum ama Özlem Hanım ve ekip ile dialoğumuz hiç bitmedi. Yine aklıma bir şey takıldığında hemen onları arayıp soruyorum. Bir de tavsiyesine uyarak yeni yaşam düzenimde spora da başlayabilsem \\\"kaymaklı ekmek kadayıfı\\\" olacak :) Neyse, uzun lafın kısası sevgili dostlar; ben bir vesile ile tanışmıştım kendisi ile her işte bir hayır varmış. Benim tanıdığım çoğu meslektaşı halt etmiş. Tüm ekibe çok teşekkür ederim.

Yorum Sahibi Bahadır E.
Yorumu Tanıştığımızda spor yapmama rağmen kilo veremiyor ve hatta kilo alıyordum.Bu nedenle profesyonel yardım almaya ihtiyaç hissetim ve 1 yıllık bir programa başladık.Önceleri verdiği diyet programı bana kilo verdiremeyecek gibi hissettirdi bana ancak dengeli ve düzenli beslenerek yada başka deyişle hayat ve yeme tarzımızı değiştirerek bir yıl içinde ortalama 25 kilo vermeme (hiç kas kaybetmeden) vesile oldu. Şu an koruma programındayız ve yaklaşık 7 aydırda bu kilomu korumaktayım. Mesleki açıdan işine cok hakim ve bilgili, istediğiniz tüm bilgilere doğru olarak ulaşabiliyorsunuz. Kesinlikle hastalarına hayallaer vaad etmiyor hersey cok gercekçi. Herşeyden önemlisi cok canayakın, samimi ve işinde başarılı bir insan. Tüm meslek hayatında başarılar dilerim kendisine. Bu arada benim hala vermem gereken 10 kilo daha var (kendisi bu artı 10 kilo vermeyi fazla buluyor ama) inşallah bu 10 kiloyuda onunla birlikte vereceğim

Yorum Sahibi Helin İ.
Yorumu Merhaba, HDL ekibi ile iki kez calistim.Iki yil arayla iki kez calisma firsatimiz oldu.Ikisinde de istedigim kadar kiloyu hakikaten hic zorlanmadan verdim. Kendisi son derece guleryuzlu ve profesyonel bir diyestisyen. Diyet listelerini tamamen sizin ihtiyaclariniz dogrultusunda hazirliyor.Oncelikle neden vazgecemeyeceginizi anliyor ve yaptigi listeyle herseyi yiyebiliyorsunuz.Ayrica cok fazla diyet listesi alternatifine sahip. Bu konudaki gelismeleri de son derece yakindan inceledigini dusunuyorum. Ben kendisini gonul rahatligiyle tavsiye ederim.

Yorum Sahibi Saadet
Yorumu Uzun yıllardır sağlık sınırlarımı zorlamasa da fazla kilo problemi yaşamaktaydım. Yoyo sendromu denilen sürekli kilo alıp verme kısır döngüsüne takılıp kalmıştım. Ancak bu süreçte hiç profesyonel yardım almadım. Kendi kendime yaptığım araştırmalar oradan buradan okuyup öğrendiğim veya duyduğum bilgilerle bu seneye kadar geldim. Nedense diyetisyenlere karşı bir güvensizliğim vardı hep, benim sorunumu çözebileceklerine inanmıyordum bir türlü. Ama bu sene pes ettim çünkü bu kısır döngüden çok yorulmuştum artık. Böylece bir araya geldik. Kendisine güven sorunumdan hiç söz etmedim ama zor bir hasta olduğumu belirttim. Bugüne kadarki beraberliğimizde zaman zaman bu zorlukları yaşadık ama onları aşmayı da başardığımıza inanıyorum. Onun kontrolü altında olmayı seviyorum, huzurlu oluyorum. Kafam rahat, sürekli ne yiyeecğimi içeceğimi düşünmüyorum artık. Program sona erdiğinde ciddi bir boşluk yaşamaktan da korkuyoram açıkçası :) Henüz çok genç olmasına rağmen tecrübeli ve disiplinli bir diyetisyen. Son derece güle yüzlü ve hoş sohbet, ayrıca kesinlikle sonuç odaklı. Sonuç alamadığı bir hastası olduğunu hiç sanmıyorum. Kendisine bir kez de buradan teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Yorum Sahibi Gonca
Yorumu Ben diyetisyenim ıle arkadaşım aracılığı ile tanıstım ve kendısınden profesyonel yardım almaya basladım. daha oncelerı yapmıs olduğum basarısız dıyet denemelerınden sonra benım mucızevı saglık danısmanım halını aldı. kılo vermenın, ıdeal kılomda kalabılmeyı saglamanın bu kadar keyıf verecegı hıç aklıma gelmezken hem sevdığım seylerden mahrum kalmayarak, hem ac ve sınırlı ortada gezınmeyerek, hem de kendımı cok ama cok ıyı hıssederek kılo vermemı, kendımle barısmamı, saglığım ıcın yedıklerıme dıkkat etmemı oğretttı bana,kendisi sayesınde yeme alıskanlığımı terbıyeledım. hıç bır randevumda kendısıne yedıklerımle ılgılı yalan soylemedım cunku guler yuzlu ve samımıyetı buna meydan vermedı. bazen dıyet dısına cıkıp kılomda oynamalar olsa bıle, bunların benım canımı sıkmamasını, eger ıstersek bunu tekrar dengeleyebılecegımızı soyleyerek hep benı olumlu yonde motıve ettı. ben olumsuz elestırılerı hırs yapacak bı mızacta olmadığım ıcın kendısının bu yaklasımı benı her zaman once kendım ıcın kılomu dengede saglamam gerektıgı fıkrıne adapte ettı. eger ılerkı yasantımda da bır dıyetısyenle calısmam gerekırse(doğum vs) bu asla bır baskası olmayacaktır. kendısıne sonsuz tesekkurlerımı ıletıyorum.3 kelımeyle ıfade etmem gerekırse, dısıplınlı, samımı, sabırlı. bu arada kısısel ozellıklerıne gelınce kesınlıkle cok guler yuzlu, cana yakın ve en onemlısı samımı. calıstığı yer ıse, kı ben o kurumun bır uyesıyım, kesınlıkle cok guzel ve cok kalıtelı. umarım hayatında her sey gonlune gore olur, cunku o benım gıbı bır cok ınsanın hayata daha pozıtıf bakmasını saglamıstır.Önerılerını sıddetle tavsıye edıyor, kendısıne basarılar dılıyorum.

Yorum Sahibi Gül H.
Yorumu Çeşitli sağlık sorunlarımla birleşince daha da zorlaşan diyet sorunumda, bana özel çözümler önererek, sağlığımı koruyarak kilomu kontrol etmem konusunda bana çok faydalı olmuştur. Mesleki bilgisinin yanı sıra hastasıyla kurduğu olumlu ve motive edici insani diyalog, benim bu zorlayıcı çabayı yorulmadan sürdürmemde en önemli etkendir. Kendisini, sağlıklı bir şekilde kilo sorununu çözmek isteyen, tiroidi alınmış hastalar dahil, tüm hastalara tavsiye ederim.

Yorum Sahibi A.K.
Yorumu Aslında uzun zamandır kilo problemim vardı ama çok fazla üzerinde durmuyordum, ne zaman ki doktorum kan değerlerimin vehameti konusunda uzun bir konuşma yaptı ve bunları düzeltmemin tek yolunun kilo vermem olduğunu söyledi işte o zaman bir arkadaşımın tavsiyesi ile HDL'de buldum kendimi. Ve şu anda tek düşündüğüm şey bu işe başlamak için neden bu kadar beklediğim! O kadar gözümde büyütmüştüm ki diyet listelerini, zayıflama programlarını hep ertelemiştim bir diyetisyene danışmayı. Diyete başlamam ile birlikte tüm hayatımın kısıtlanacağını ve mutsuz olacağımı düşünüyordum. Ancak diyetisyenim bu endişelerimin tamamını güçlü motivasyona çevirmeyi başardı ve tahmin ettiğimden çok daha kısa sürede kilo vermeyi başlardım. Her hafta bir sonraki haftanın programını anlatıyordum, o da programıma uygun olacak şekilde (sık şehir dışı seyahatlerim ve uzun toplantılarım gibi) beslenme programımı hazırlıyordu, dolayısıyla hiçbir sürprizle karşılaşmadan ve zorlanmadan programımı uygulayabiliyordum. Eğer siz de benim gibi yoğun bir iş temposuna sahipseniz bunu kilo vermenizin önünce bir engel olarak görmemenizi ve Hdl ekibyle mutlaka tanışmanızı tavsiye ederim…

Yorum Sahibi Filiz S.
Yorumu Diyetisyenim ile geçirdiğim bilateral meme mastektomi ameliyatı sonrasında tanıştım. O süreçte kullanılan ilaçlar nedeniyle birdenbire kiloal dım. Kiloları vermem gerektiğinden doktorum beni Hdl merkezine yönlendirdi. Hem ameliyat sonrası olduğu için hemde hayatımda ilk defa diyet yapıyor olduğumdan stresli bir dönemdi benim için. Güler yüzü, arakadaşlığı, yaklaşımı ile bilgisi birleşince bende stresten arınmış ve normal hayatıma dönmeye başlamıştım. Hem de yeni bir arkadaş kazanarak. Kilo problemim çözülürken, yeni hayatıma uyum sağlarken, kendisi gibi bir diyetisyenim olduğu için şanslıydım. Beslenme, kilo kontrolü, diyet konularında kendisini tavsiye ediyorum. Hele ameliyat geçirmişseniz, yada agır bir travma yaşamışsanız, ve kilo verme zorunluluğunuz var ise kesinlikle öneririm. Yaklaşımı ve bilgisi sayesinde yolunuz hemen aydınlanıyor. Kendisine başarılar diliyorum

Yorum Sahibi Türkan g.
Yorumu Bana verdiğin bilgiler, notlar, listeler… Her şey için sana çok ama çok teşekkür ederim. Senin sayende karın bölgemdeki yağlardan kurtuldum ve artık sevmediğim pantolonların hepsinin belleri bol :) 2 aylık program süresince hedeflediğimiz 6 kiloyu vermeyi birlikte başardık. Senden hiçbir zaman sıkılmadım ve hiç kimsede senin kadar rahat olamadım. Seninle anladım ki diyet yaparken psikoloji gerçekten kilo vermeyi etkiliyormuş. Ne kadar rahat olursan, ne kadar sabırlı olursan hedefine ulaşman da o kadar kolay oluyor. Kendimi yeniden doğmuş hissediyorum. Öncülüğünüz ve öğretileriniz için teşekkür ederim

Yorum Sahibi SEVGİ B.
Yorumu Merhabalar benim HDL ile tanışmam siteniz aracılığı ile oldu bir arkadaşım uzman yardımı almak istediğinde bu siteden araştırma yaptığından ve sonuçtan da hep memnun kaldığından bahsetti.Bende başladım sitenizden Ankaradaki diyetisyenleri araştırmaya ve ilk sıradan herkesi aramaya 1,2,3.....Sonra HDL bir anda işte burası dedim telefondaki enerjileri konuşma ve hitapları aklımda tamam burası dememi sağladı ve aldım randevumu tanışma görüşmesinin ardından o kadar içime sindiki 2.bir uzmanla görüşmeye bile gerek duymadan programa başlama kararı aldım.Ben hamilelikte 25 kilo almış doğum yaptıktan sonrada üstüne 9kilo daha alarak 90 kiloya varmış bir bayanım psikolojik olarak yaşadığım depresyon fiziksel görüntümden mutsuzluğum güvensizliğim sosyal ve özel hayatım üzerindeki etkileri size hangisini yazsam içinde bulunduğum hayatı anlatamam. HDL ve sihirli deynekleri....Bilgisi,güleryüzü her koşulda yanımda oluşu profesyonelliği kadar içtenliği bıkmak usanmak bilmeyen ilgisi...Şuanda ben kaç kilomuyum evet işte buan en sevdiğim kısmı bu yazının :) 58 KİLOYUMMMMMM sağlıklıyım güvenim psikolojim fiziğim herşeyim değişti ben değiştim.Şu anda 2 kuzenim,eşleri,1 arkadaşım da devam ediyorlar bir süre sonra onlarında başarı öyküleri burda olucak biliyorum.Ben öncelikle sitenize tavsiyeediyorum.com\'a beni muhteşem diyetisyenimle buluşturduğu için teşekkür etmek istiyorum.Veeeee tabiki teşekkürümün ve minnetimin en büyüğü HDL ekibine emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.Tavsiyeediyorum.com\'u uzman arayışında olan Ankara\'da diyetisyen yardımı almak isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum.Sevgiler...

Yorum Sahibi GÜLTEN A.
Yorumu Diyetisyenim miladım oldu desem sanırım az bile yazmış olurum bendeki değişimi düşündüğümde. 115,6 kilo ile başladığımız programamızı 75 kg ile tamamladık.40,6 kg verdik birlikte.Önceleri diyetisyene gitmeye ne gerek var kendi kendime yapamadığım bir işi bana başkası nasıl yaptırabilir ki diye düşündüğüm bir uzman yardımı alma fikri işyerinden arkadaşımın diyetisyenimi ve HDL yi anlata anlata bitirememesiyle değişmeye başladı.Birgün tanışayım bakalım en azından diyerek sırf merakla aldım randevumu ve alış o alış.... Diyet deyince aç kalıcam bir sayfayı gün boyu takip edicem elimde yemek taşımak zorunda kalıcam saniyordum ama yok boyle birsey herşeyi yiyerek ne yapmam gerektiğini öğrenerek işin içinden çıkamadığımda telefon, mail artık o anda hangisi uygunsa sevgili diyetisyenimi arayarak biz bu işi beraber yaptık.Herkese tavsiye ediyorum sadece fiziksel görünüm için değil psikolojiniz için değil sağlığınız için, arkadaş ve dost canlısı güleryüzlü misafirperver profesyonel bir ekiple bu yolu yürümeniz için.2 aydır koruma dönemindeyiz kilo almadığım gibi vermeye devam ediyorum.Psikolog Emel hanım, sevgili Özlem hanım sizi canı gönülden kutluyorum sizi çok seviyorum.Ve kesinlikle tavsiye ediyorum...

Yorum Sahibi E.T.
Yorumu Merhaba, benim hikayem aslında burdakilerden çok da farklı değil, yaklaşık 7 yıldır denediğim sayısız yanlış diyet tecrübelerinden hiçbir sonuç alamadım, arkadaşlarımın zayıflama başarılarını dinleyerek ve onlara imrenerek geçirdiğim uzun zamandan sonra HDL ekibiyle tanışmam tamamen bir tesadüf sonucu oldu ve binbir tereddütle gittiğim randevumda, daha kapıdan girdiğim andan itibaren içimi ısıtan güleryüzlü insanlarla , aynı sıcaklıkta zevkle döşenmiş güzel bir ortamla karşılaştım. İlk görüşmemizde yediklerimi yazmamı istedi ve sevdiğim ve sevmediğim yiyecekler hakkında uzun bir görüşme yaptı benimle. Bu görüşmeler neticesinde 10 kilo kadar fazlam olduğu ve bunun fazla yemekten öte, yanlış bir beslenme düzeninden kaynaklandığını saptadık(örneğin, bir gün içinde sabah poğaça, öğlen pizza, akşam makarna yeniliyor ve meyve ve sebze nerdeyse hiç tüketilmiyor) Ardından verdiği diyette benim yemekte ya da yapmakta zorlanacağım hiçbi yiyeceğe yer verilmedi ve ilk 10 günde 2,5 kilo verdim, elbette gerisi geldi. 3 ay içinde 7,5 kilo verdim, şu an 36 bedenim. Meyve ve sebze yemeye özen gösteriyorum. Şunu bi kez daha anladım ki, çok istediğimiz bişiye ulaşmak, onu başarmak evet tamamen bize bağlı, ancak bu esnada doğru araçlar kullanmak, doğru seçimler yapmak da en az istemek kadar önemli ve farkediyorum ki, benim için bu süreçteki en doğru seçimdi. Bu arada diyet programım bitti ancak önce 15 günde bir kez, daha sonra da ayda bir kez mutlaka görüşüyoruz. Bir kez daha HDL’ye çok çok teşekkür ederim, hayalimdeki “BEN”e ulaşmakta bana yardımcı olduğu için…

Yorum Sahibi naz
Yorumu Diyete Ekim ayında başladım. Kendisine başvurmamın nedeni 2 aydır spor salonuna gitmeme rağmen hiç kilo verememiş olmamdı. Artık çektirdiğim fotoğraflarda da kendimden nefret eder hale geldim. Verdiği beslenme planını uygularken, haftada 2 gün görüşmelerle beraber ne yediğime daha çok dikkat etmeye başladım. 1-2 hafta içinde de kendimde olan farklılıkları hissetmeye başladım ve 1 ayın sonunda 4 kilo verdim. Dayanamayıp 1 ay sonrasında yaptırdığım kan tahlillerimde kolesterolümün 245’lerden 208’lere, trigliseridim 275’lerden 228’lere düştü. Şu anda bütün değerlerim sınırlar içinde. 3 aylık program sonunda toplam 15 kilo vermenin rahatlığını hissediyorum. En son olarak kolesterolüm 154, trigliseridim ise 106. Desteğin ve motivasyonun için teşekkür ederim, bunu tek başıma başaramazdım. Tabi unutmadan diyetisyenimin ne kadar emeği varsa, HDL’nin yöneticisi Özlem Hanım’ın da içtenliğinin ve paylaşımcılığının etkisini de atlamamak gerekir.

Yorum Sahibi M.K.
Yorumu Genellikle her kadının derdi kilo vermektir o yüzden de kimse beni anlayamamıştır bunca zaman çünkü benim sorunum kilo alamamak yani aşırı zayıflığım. Bu inanın kilolu olmakla çok farklı olmayan bir sorun istediğini giyememek kat kat giyinerek hoş bir görüntü yaratmaya çalışmak beden sorunu yaşamak .....Etraftan internetten duyduğum herşeyi yaparak tartıda kilo aldığını görmeyi isteyen o gözlerle bekleyiş mutsuzluk kendine olan güvenini kaybetme.....Kısacası ben çok zayıf olduğum için bir diyetisyenden yardım almak istedim.Siteniz aracılığı ile yaptığım araştırma sonucu ulaştım kendilerine. Bana verdiği beslenme programı sayesınde saglıklı bir şekilde kilo almaya başladım.3 ay gibi kısa bir sürede başka bir ben oldum.Fiziksel değişimim yanında psikolojim kendime olan güvenimde herşeyyyy herşeyyy değişti. Kendisi çok sevecen ve güler yüzlü bir insan olmasının yanında çok profesyonel bir uzman. Bu site aracılığıyla kendisine ve HDL ekibine kucak dolusu sevgilerimi ve teşekkürlerimi yolluyorum.İyiki varsınız iyiki sizleri tanımışım ve KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM ;)

Yorum Sahibi brc
Yorumu Eylül ayında ailede genetik olan diyabet sorununa benim de yakalandığım ortaya çıkınca yaptığım araştırmalar sonucunda diyetisyenim ile tanıştım. Başlarda ne yapmam gerektiğini ve ne yemem gerektiğini bilmiyordum. İşte sevgili diyetisyenim de bana tam bu konuda yardımcı oldu. Benimle o kadar içten ve arkadaşça ilgilendi ki, bir anda hayatımdaki en büyük destekçim haline geldi. Bu yaklaşımı sayesinde motivasyonum günden güne arttı. 90 gün içinde 11 kilo verdim. Bu kilo kaybıyla şekerimi kontrol altına alabildik . Şimdi 15 kilo daha vermeye ihtiyacım var. Ayrıca bana söylediği en önemli şey ise her gün spor adına bir hareket yapmam gerektiğiydi. Bende önce 20 dakikalık yürüyüşlerle başladığım sporu, bir spor merkezine kayıt olarak devam ettiriyorum. Artık el titremelerim, uyku sorunum, kan şekerimin düşmesi gibi durumlarla karşılaşmıyorum ve kendimi daha enerjik, daha rahat yürürken buluyorum. Hayatımı değiştirdiğin için teşekkür ederim :)

Yorum Sahibi A.Y.
Yorumu 3 yıldır kendi çapımda diyet yapmama ragmen bir türlü veremediğim, vermeyi başardığımda birkaç ay içerisinde fazlasıyla aldığım kilolarımla savaş halindeydim.Savaş diyorum evet belki biraz sert ama doğru çünkü bir noktadan sonra fiziksel olduğu kadar psikolojik olarakta kendimle kavga eder oldum.Sosyal yaşantım kadar iş hayatım da etkilenmeye başladığında artık yeter bir diyerek internetten yaptığım kısa bir araştırma sonucu tanıştım HDL ekibiyle.Bilgili,deneyimli,güleryüzlü,profesyonel olduğu kadar dost, arkadaş canlısı bir ekip.4 ay sürdü bizim programımız 14 kg verdik 2 aydır koruma sürecindeyiz ve aynı kilodayım.Bana verdiği emek, hayatıma yeniden kattığı ışık, güven,bilgi, sonsuz destek ....herşey için teşekkürler ortamınız, güzel gülen yüzünüz her kontrole gelirken içimde yarattığınız pozitif enerji için sonsuz teşekkürler HDL.Herkese gönülden tavsiye ediyorum.

Yorum Sahibi esra d.
Yorumu Hdl Merkezini internet üzerinden buldum ve iyi ki de bulmuşum diyorum. Lisans öğrenimim boyunca düzenli spor yapan ve hareketli bir insanken, lisansı bitirip akademik hayatla beraber yerleşik düzene geçince ve düzenli sporu da bırakınca kilolar da beraberinde geldi. Özellikle tez yazma sürecimde yaklaşık 10 kilo kadar aldım. Sonrasında ise internette rastlayınca neden olmasın dedim ve aradım HDL\'yi, serüvenimiz başlamış oldu. İlk başta çok korksam da gerçekten 5 ayın sonunda programımızı bitirdiğimizde yaklaşık 2 yıldır giyemediğim elbiselerimi yeniden giyebilmek, yorulmadan yeniden spor yapabilmek, en önemlisi sağlıklı hissetmek çok güzel bir duyguydu. İlk başlarda kafamızda oluşturulmuş önyargılar yüzünden \"aç kalacağım, aman işe yaramayacak\" diye diye gitsem de sonunda insanlara kendimi \"hiç aç kalmadan, düzenli bir şekilde, zorlanmadan kilolarımı verdim\" diye anlatırken buldum. En güzeli ise bu süreçte bir sürü kalori hesaplamalarıyla, karışık diyetlerle uğraşmak yerine, beslenmemi nasıl düzenleyebilirim onu öğrenmek oldu. HDL ekibi ile çalışmak gerçekten çok güzeldi, çok doğru bir seçim yapmışım, herkese gönülden tavsiye ederim! (Bu arada kilolarımın hemen hepsini verdim:))

Yorum Sahibi haluk
Yorumu 100 Kiloyu aşmaya adayken, merdivenleri çıkarken nefes nefese kalan ve kilolar nedeniyle pek kımıldamamayı tercih eden bir insanken şu anda 80 kiloyum ,merdivenlerden korkmak yerine sırtçantamı alıp dünyayı gezen ,spora ,farklı dünya mutfaklarını öğrenmeye vakit ayıran ve her aldığım nefesin tadını çıkaran bir insan olmanın reçetesi Hdl'nin danışanı olmaktan geçiyor.Kendisinden yaklaşık 2 yıldır danışman desteği alıyorum. Diyet yapmak, bu konuda bir disipline girmek en fazla gözümü korkutan olay iken diyet programına uymayı, günlük yaşantımda beni zorlamayan bir sistem haline getirdi diyetisyenim. Ayrıca sayesinde sağlıklı beslenmeyi de öğrendim. Ancak kendisinin Diyetisyenliğini tavsiye etmemdeki başlıca sebeplerden bir diğeri de mesleğindeki uzmanlığını her gün geliştiriyor olması ,önerilerinin her zaman güncellenmiş bilgilerle dolu olmasıdır. Bu nedenle artık sadece ben değil ailemle birlikte kendisinden destek almaya devam edeceğiz. Sağlıklı kilo vermek ve yaşamak isteyen herkese Ailemizin Diyet uzmanı tereddütsüz tavsiye ediyorum...

Yorum Sahibi necla y.
Yorumu Doğum nedeniyle yaklaşık 30 kilo aldım. Sonrasında ortaya çıkan Haşimato rahatsızlığım nedeniyle de kilolarımı veremediğim gibi üzerine eklenmeye başlamıştı. Doğumdan 6 ay sonra başvurduğum diyetisyenim ile yavaş ama kalıcı kilo vermeyi, bu konuda aceleci olmamayı, bundan sonraki yaşamda da dikkat etmem gereken püf noktalarını tespit ve uygulama konusunda çok başarılı bir çalışma gerçekleştirdik. Ayrıca hem profesyonel hem samimi yaklaşımı nedeniyle kendinizi cenderede hissetmeden bir arkadaş buluşmasına gider gibi gidebiliyorsunuz görüşmelerinize... Tekrar teşekkürlerimi sunuyorum

Yorum Sahibi Leyla Y.
Yorumu Ben HDL merkezini internette buldum.aslında ilk defa bir diyetisyene gidiyordum zaman zaman kendim birşeyler denemeye çalışıyordum fakat başarılı olamıyordum.bu yüzden uzman birisinden yardım almaya karar verdim iyi ki gitmişim.İlk önce70-71 kilo civarlarıdaydım şu an 63.5 kiloyum daha bir 4 kilo kadar vermeye ihtiyacım var.5 ay gibi bir sürede hızlı değil ama yavaş yavaş vermek istedim.Kendisi benim için çok güzel hiç aç kalmadan benim metabolizmama uygun diyetler verdi.Aslında en önemlisi de hangi yiyeceğin hangi yiyecekle ikame edilebileceğini,kalorisini ve miktarlarını duygu hanım sayesinde daha iyi öğrendim.Eskiden doğru yaptıgım şeylerin aslında yanlış oldugunu anladım. HDL ekibinin sizi sıcak karşılamaları,samimi,güleryüzlü ve sevecen davranışlarıyla sizi daha çok motive ederek diyetinizi sıkıcı olmaktan uzaklaştırıyorlar.Eğer kişide tam kararlı olursa başarılı olmanın çok zor olmadığını düşünüyorum.Herkeze mutlaka uzman birisinden yardım almalarını ve sağlıklı günler dilerim.

Yorum Sahibi Ebru K.
Yorumu Merhabalar sürekli olarak verip fazlasıyla almayı çok kısa surede başardığım kilolarım yüzünden işyerinden bir arkadaşımın tavsiyesiyle randevu aldım diyetisyenimden.3 ayda hedeflediğimizin daha altında kilolara ulaştık 1 aydır koruma programındayız ve ben kilo almıyorum. Benden sonra iş yerindeki iki arkadaşım da kendisine devam ediyorlar. Tabi bu arada ailemdeki değişimi de söylemeden geçemeyeceğim. Sizde benim gibi sürekli verip aldığınız kilolarınızdan şikayetçiyseniz kendinizi ve bedeninizi daha fazla yormadan HDL ekibi tanışın.

Yorum Sahibi Canan
Yorumu Hamileliğim ve sonrasında aldığım 24 kilo ile artık vedalaşma isteğimdi bizi bir araya getiren. Bildiğim birçok doğrunun aslında yanlış olduğunu öğrendim.3 aydır yaşadığım değişim inanılmaz.Her şeyden önce sağlıklı ve doğru beslenmeyi öğrendim.Sadece zayıflama üzerine değil emziklilik dönemimde bebeğim beslenmesi ve ek besinler konusunda da bana çok şey kattı.Biz yolumuza devam ediyoruz.Biliyorum ki istediğimiz kilolalara ulaştığımızda da görüşmeye ve konuşmaya devam edeceğiz. Profesyonellikleri inançları içtenlikleri güleryüz ve samimiyetleri için teşekkürler.

Yorum Sahibi Sultan Y.
Yorumu Oğlumun okulunun kapanmasına yakın sınav stresiyle beraber başlayan sağlıksız beslenmesini düzeltmek ve kontrol edemeden aldığı 5 kilosunu vermek sebebiyle uzman desteği olarak internette yaptığım araştırmalar sonrası ulaştım kendilerine. Yaz dönemi boyunca sadece oğlumda değil eşim ve bende yani ailemiz üzerinde bize verdiği destek ile takdirimizi kazandılar. Görsel olarak kullandığı fotoğraflarla yenilmesi gereken miktarları daha iyi anladık. Oğlum onun sayesinde salata ve meyve alışkanlığı kazandı. Okul dönemi içinde oğlumun beslenmesine destek vermesi için düzenli kontrollere devam edeceğiz. Samimi, içtenliği ve güler yüzlülüğüyle oğlumu kazandı. İyiki tanımışız kendisini. HDL ekibine sonsuz teşekkürler.

Yorum Sahibi Neşe B.
Yorumu Başlayıp bırakılan diyetler,acımasızca yaptığım spor,2 diyetisyen denemesi olmadı ilaç yada akapunkturumu denesem dediğim kısacası artık vazgeçtiğim sırada eşimin bu site yani tavsiye ediyorum.com da yaptığı araştırma sonrası ısrarıyla son deneme olarak tanıştım sevgili diyetisyenım ile.İyiki tanışmışım iyiki eşim beni zorlamış. 4.5 ay içinde yaklaşık olarak 11 kg verdim ve tamamına yakınını yağdan kaybettim. Öncelikle motivasyonu,yakın ilgisi sonrasında bilgisi ve profosyonelliğiyle bende yarattığı değişim için ne kadar teşekkür etsem az. Butun içtenliğimle kilo konusunda desteğe ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.

Yorum Sahibi Nurgül U.
Yorumu HDL ve diyetisyenim ile yolculuğumuza bir arkadaşımın sosyal yaşantısını değiştirmeden sağlıklı bir şekilde kilo verdiğini üstüne bunu koruduğunu görünce bi cesaret randevu alarak başladım.5 aylık program suresince 16 kilo verdim. Herşeyiyle sağlıklı ve dengeli beslenip nasıl bu işi devam ettireceğimi ve diyetimi zenginleştirmenin yollarını beni surekli motive ederek öğretti. Haftada iki gün beni sıkı bir şekilde takip ettiği,yetmedi telefonla mesajla maille yanımda oldukları için bir danışan değil arkadaşları gibi güleryüzle içtenlikle karşıladıkları ve daha birçok şey için kısacası herşey için sonsuz teşekkürler.Koruma programımız devam ediyor ve ben koruma programımda da kilo vermeye devam ediyorum.Pozitif,olumlu,güleryüzlü bir o kadar gerçekçi,profosyonel diyetisyenime ve HDL ekibini herkese tavsiye ederim...

Yorum Sahibi Zeynep K.
Yorumu Merhaba tanışmamız işyerinden bir arkadaşım ve eşinin aldığı sonuçlar ve memnuniyetleri sonrasında oldu.Sayesinde hamilelikte aldığım ve bir türlü kendi başıma veremediğim kilolarımı zorlanmadan yasaklar olmadan yaşantımı değiştirmeden verdim.Dondurma veeee vazgeçemediğim çikolata da dahil :)) Anlayışlı, başarılı, disiplinli. güleryüzlü ve mesleğinde de son derece profesyonel bir uzman. Kendisine ruhumda ve bedenimde,aklımda gerçekleştirdiği değişim için çok teşekkür ediyorum.HDL doğru adres.

Yorum Sahibi Suna S.
Yorumu HDL ile tanışmamız,Ankara\'daki diyetisyenler arasında internette yaptığım araştırma sonucunda telefondaki samimi ve ayrıntılı bilgilendirme konuşmasından etkilenerek ilk randevumu almamla başladı. Aynı etkiyi merkeze girdiğim andan itibaren başta yöneticileri Özlem Hanım olmak üzere fazlasıyla yaşadım. Diyetisyenim ile 4 aylık programımız süresince verdiğim 14,5 kg\'nun 12,7kg\'sunu yağdan vererek ideal kilom olan 58 kg\'lara ulaştım. Bu süre içinde çocuklarım ve ailemle beraber sosyal yaşantımızdan ve isteklerimizden hiç ödün vermeden yasaksız ve doğru beslenmeyi öğrendik.Şu anda koruma programındayız ve bendeki bu değişimi gören üç arkadaşım da HDL'ye başladı. Onlar da en az benim kadar mutlular. Kısacası ben ne kadar doğru bir seçim yaptığımı gördüm. HDL ekibini herkese tavsiye diyorum.

Yorum Sahibi Senay Y.
Yorumu Ben tavsiye uzerine gittim başladım ve iyiki de gitmisim. Uzun zamandir fazla kilolarimdan kurtulmak icin cok seyi denemis ama basarili olamamistim. 10 kilo verdim ve cok saglikli ve duzenli bir beslenmeyi hayat tarzi haline getirdim. Normalde cok zor ve hatta imkansiz gibi gorunen bu kilo kaybini kendilerinin sayesinde cok kolay ve keyifli bir sekilde basardim. Kendisiyle tanistigim icin cok mutluyum ve tekrar tekrar tesekkur ediyorum.

Yorum Sahibi AYBERK
Yorumu :) ) Gerek benimsettiği diyet yöntemi gerekse dengeli beslenme alışkanlığı ile aslında kilo vermekten daha önemli olan ve tüm yaşantım boyunca unutmayacağım sağlıklı yaşama felsefesini bana öğretti. Eski bir sporcu olan ve hayatı boyunca bu tarz bir diyete ihtiyacı olmayan ben sporu bıraktıktan sonra aldığım fazla kiloları vermeye çalışırken her zaman boşluğa düşmüştüm taa ki diyetisyenim ile tanışana kadar:) Her şey gibi bu hayatta diyet de keyifli bir şekilde yapılmalı keyifli bir diyet olmaz diyenlerin başka kapı çalmaması kendileri açısından yararlı olacaktır:) ben bütün kilo problemi olanlara tavsiye ediyorum ve gerçekten bana katlandığı için teşekkür ediyorum:)

Yorum Sahibi Evrim Y.
Yorumu Yıllardır spor yapan biri olarak bölgesel olarak yağlanmalarımdan kurtulmak ve kas kitlemi kaybetmemek için HDL ile çalışmaya başladım. Kendisi spor bilgisi olan bir diyetisyen olduğu için yeme düzenimi antreman şeklime göre ayarladı ve hiç güç kaybetmeden, aç kalmadan, kas kitlemde herhangi bir azalma olmadan kilo verdim. Bana hazırlanan beslenme programı beni hiç zorlamayan, gündelik hayatta çok rahat bulabileceğim besinlerden oluşan kolay uygulanabilir nitelikteydi. Bu sayede diyette olma ve mahrum kalma psikolojisine hiç girmedim, hatta arada kaçamaklara bile izin vardı. Kilo vermemin yavaşladığı ya da programa uymakta zorluk çektiğim dönemlerde güleryüzlü ve pozitif bir şekilde bunların olması normal biz doğru yoldayız gibi telkinlerle beni hep motive etti. Ayrıca kilo verdikten sonra da mevcut kilomu koruyabileceğim, beslenme alışkanlığı haline gelebilecek bir program hazırladı ve destek olmaya devam etti. Özetle kendisi için işine çok hakim, motive etmekte başarılı ve çok pozitif biri olduğunu söylemek isterim

Yorum Sahibi emre doğan
Yorumu Süre:2.5 ay verilen kilo:13 üstelik 11 kilosu da yağdan. Nasılmı işte cevabı... Öncelikle diğer kişileri benim gibi arayıp ta vakit kaybetmeyin.Eğer düzenli bir şekilde kilo vermek istiyorsanız bir başkasına gitmenize gerek yok.Hiçbir yasak olmadan,hiçbir şekilde aç kalmadan benim söz dinlemeyen insana:) 13 kilo verdirdi.İşim gereği sürekli il değiştirmekteyim.Bu yüzden dolayı düzgün beslenme alışkanlığım yoktu.Ama,bana ve gittiğim ile özel hazırladığı diyet listeleri sayesinde bu kiloları vermiş bulunmaktayım,vermeye de devam ediyorum. Bu süreçte(tabikii süreç devam ediyor:) benim isteklerimi kırmadan,samimi,içten davranıp,bana katlanıp:) bu kiloları verdirdiği için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Zayıflamak anlatılmaz yaşanır:)

Yorum Sahibi ÖZLEM
Yorumu Sevgili diyetisyenim ile tanışmamız yeni sayılabilir ama enerjisi ve motive etme yöntemi gerçekten hayranlık verici. Şimdiye kadar farklı diyetisyenlere gitmiş olsam da ,kendisi ile kısa sürede iyi bir yol aldım. Daha önceki seferlere benzemeyen bir motivasyondayım.3 haftada 3 kg vermenin mutluluğunu yaşıyorum.Yeme düzenim değişmeye başladı, en güzeli zorlanmıyorum.Tüm kilo vermek isteyenlere tavsiye ediyorum.Benim yolculuğum hala devam ediyor.

Yorum Sahibi Hakan S.
Yorumu Kendisinden 6 ay süresince diyetisyen desteği aldım. Çok klasik bir cümle olacak ama kendisi ile çalıştığımız süre boyunca hiç acıkmadan ve zahmetsizce kilo 6 kilo verdim. Yoğun iş programın nedeniyle düzenli beslenme olanağım olmamasına rağmen kişiye özel hazırladığı diyet reçeteleri ile zayıfladım daha da önemlisi verdiğim kiloları 1 sene geçmesine rağmen geri almadım. Beslenme alışkanları konusunda aktardığı bilgiler sayesinde sadece diyet süresince değil ilerleyen günlerde de kolaylık ile formunuzu koruyorsunuz. Herkese samimiyetle tavsiye ederim

Yorum Sahibi HANZADE
Yorumu Yemek yapmakla aram hiçbir zaman iyi olmadı fakat konu yemek yemeye gelince benden iyisini bulamazsınız:) ye iç yat konseptli yaşamın bana geri dönüşü , özellikle karın bölgemde olmak üzere vücudumda yeni ve kat kat bir oluşumun varlığı ve önlenemez büyümesi ile aynalardan kaçtığımı farketmem ile oldu ve böylece diyetisyen arayışım başladı. Başlarda diyetisyenin kim olduğunun değil de aslında insanın kendi iradesinin daha önemli olduğunu düşündüğümden internette geçirdiğim kısa bir süre sonucunda kararımı verdim. Aslında bu görüşümün ne denli yanlış olduğunu diyetisyenim ile tanıştığım zaman anladım. Farklı bir diyetisyen ile başladığım kilo verme sürecinden bir şeyler yanlış gidiyor hissiyatı ile tamda vazgeçmek üzereyken, pek sevilesi bünyemin tüm direnmelerine rağmen beni hiç zorlamadan, üzmeden hatta ben bile anlamadan 9 kilo vermemi sağladı. Aslında vedalaştığım kilolardan öte bu sürecin en büyük kazancı, nasıl doğru beslenmemiz gerektiğini konusunda verdiği değerli bilgiler oldu. Mesleki becerileri haricinde güler yüzü, tatlı dili ve cana yakın tavrı ile mutfaktan su almaya bile hiçbir zaman hali olmayan benim gibi bir şahsiyetin her hafta yaptığı düzenli kontrollere hoplaya zıplaya gelmemi sağladı:) İnancı,gayreti ve bana kattığı tüm güzellikler için sonsuz teşekkür ediyorum..Ve aynı dertten müzdarip herkese şiddetle!!! tavsiye ediyorum.. Sevgiler, Hanzade

Yorum Sahibi Meltem Ş.
Yorumu Dogum sonrasi 6 ay ugrasmama ragmen uzerimden atamadigim 4-5 kiloyu vermek icin gittim. Bilenler bilir, az kiloyu vermek daha sancilidir. 2 ay gibi bir surede kilolarimdan kurtuldum. hic spor yapmadan, ac kalmadan uzulmeden, 4 kilo YAG\'i vucudumdan attim, hic kas kaybim olmadi, ki bence bu kilo vermekten daha onemli. konunun sadece kilo fazlaligi sorunu olmadigini, dogru nasil beslenilecegini de sayesinde ogrendim. Bu sayede sadece ben kilo vermedim, esimin de saglikli beslenmesine araci oldum, kucuk bebegimin diyetini de kendisinin tavsiye ve onerileri ile sekillendirdim, duzelttim. Boylece ailecek saglikli ve dogru beslenmeye basladik. Bu surec boyunca kisinin isteklerine son derece saygili, son derece profosyonelce ve ozveri ile sundugu desteginden ve hizmetinden oturu kendisine cok tesekkur ederim. Yemek aslinda cok kisisel ve ozel bir konu, bu surecte gelisen dostlugumuz icin de ayrica cok tesekkur eder, ve diyetisyen arayanlara tavsiye ederim.

Yorum Sahibi Bilgen
Yorumu Zayıflamak için değil, sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve bu sayedede üzerinizde bulunan fazla kilolardan kurtulmak istiyorsanız kesinlikle HDL doğru adres diyebilirm.Duygu hanım olsun Özlem hanım olsun ve de Ayla Hanım tam bir ekip çalışması, güleryüzleri ve samimiyetleriyle bu işi çözmüşler.Duygu hanımın öğrettikleri sayesinde ideal kiloma ulaşmış bulunuyorum.ve en güzel yanı ise gece gündüz ne zaman ihtiyaç duyarsanız ulaşabiliyorsunuz.Herkese tavsiye ediyorum iki kere düşünmeyin doğru adres burası diyorum.Emekleri içinde hepsine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum....

Yorum Sahibi saliha
Yorumu Diyetisyen arayan arkadaşlar; Benim yazımı okuduktan sonra aradığınız diyetisyeni bulmuş olacaksınız.Öncelikle şunu söyleyim 4 ayda 13 kg verdim. O yüzden yazdıklarımı dikkatle okuyun. Ben internette araştırma yaparken buldum diyetisyenimi. Hiçbir fikrim yoktu ilk görüşmeye tedirgin gittim ama kapıdan içeri girdikten sonra her şey bitti benim için. Tamam dedim kesinlikle aradığım yerdeyim. İnanın ne desem az ne anlatsam az. Yazacağım o kadar çok şey var ki hepsini buraya sığdırabilir miyim bilemiyorum. Zayıflayacağıma hiç inanmıyordum. Hani hep tv de de duyarız \\\"her şeyden yiyerek zayıfladım\\\" diye.. Yalan söylediklerini düşünürdüm ama gerçekten işi bilen birine gittiğin zaman istediğini yiyerek de kilo vermek mümkünmüş. Mesleki açıdan tam donanıma sahip.Bildiği her şeyi danışanlarıyla paylaşmaya çalışıyor. Her hafta bana yeni yeni şeyler öğretiyor. Diyetle hiç alakası olmayan ben şimdi diyet ve beslenmeyle ilgili bir çok şey biliyorum hepsi tabiki diyetisyenim sayesinde. Ayrıca kendisine sadece diyetisyen demek doğru olmaz. Ayrıca bir psikolog gibi. Gittiğim zaman her şeyi paylaşıyorum kendisiyle. Beni sabırla, özveriyle dinliyor.Hep güler yüzüyle karşılıyor. Ben hala devam ediyorum programıma. 2 kg daha verdikten sonra koruma programına geçeceğiz. Söylediklerime inanmakta tereddüt edenler HDL ye gelsin ne demek istediğimi anlayacaklar. Sizlere birazda diyetisyenimin çalıştığı yerden bahsedeyim. HDL Beslenme ve Diyet Merkezi. Kapıdan girdiğiniz anda kendinizi çok özel hissediyorsunuz, çünkü öyle davranıyorlar.İnsan odaklı çalışıyorlar. Orada her şey sizin için yapılıyor. Yönetici asistanı Neşe Hanım Genel Koordinatör Özlem Hanım onlarda hep güler yüzlü, sıcak kanlı ve samimi davranıyorlar. En başında dedim ya ne yazsam az diye aynen öyle yaz yaz anlat anlat bitiremem ben HDL Diyet Merkezini. Diyetisyenime, Özlem Hanıma, Neşe Hanıma sonsuz teşekkürler. Kıyafetlerim XL iken şimdi XS a indim. İnanın çok güzel bir duygu. Vakit kaybetmeyin kilolarınızla yaşamak zorunda değilsiniz her 1 kg yağ fazlasının 4 paket margarin oldugunu konusmustuk. Ben şimdi vücudumdan neredeyse 52 paket margarin attim inanabiliyor musunuz??? Bu ilk yazımdı koruma programımda da bilgilendiririm sizleri. Ama lütfen bana kulak verin. Daha fazla vakit kaybetmeyin...

Yorum Sahibi Burcu
Yorumu Kendisiyle çok eskiye dayanan bir ilişkimiz olmasına rağmen ilk defa 5 yıl önce diyet ve zayıflama konusunda ayrı bir ilişkimiz oldu. 5 yıl önce kendimi sağlıksız ve kilolu hissediyordum . Hayatımda daha önce hiç diyet yapmamıştım .Özlem Hanımın teşviği ile başladığımız zayflama serüveni benim ve çevremdekiler için bir imkansızın başarılması idi. Diyetisyenim bana gün gün saat saat ne yemem gerektiğini yazdı bunu bir kaç ay yaptık. Sonra bana dengeli ve düzenli beslenmeyi öğretti . Bir sure sonra kendim ne ile ne yenmeyeceğini ,neden ne kadar yiyeceğimi öğrendim En enteresan olan ise hiç aç kalmadan ve istedğim her şeyden yiyerek zayıflıyor olmamdı . Yaklaşık 8 kg kadar verdim . Günün her saati , gece yarısı, sabahın ilk saatleri, çoğunlukla mesai saatleri dışında ,,, her zaman aradığımda açılan bir telefon ve talebimin mutlaka olumlu karşılanarak yiyebilme izninin verilmesi … şimdi ben bunu yemek istiyorum napayım dediğimde anında çözüm bularak, bir sonra ki öğün için alternatifler sunarak hem istediklerimi yedim hem de zayıfladım. İki hamilelik sonrasında yollarımız yine diyet konusunda kesişti  şu an yine birlikte hareket ediyoruz. Şu an emzirme serüvenimiz devam etmesine rağmen zayıflıyorum ve emziriyorum… böylece emzirmenin bitmesini beklemeye gerek kalmadan eski formuma kavuşmam için bana yardımcı oluyor. Sağlıklı beslenmeyi öğrenmeme rağmen onunla birlikte hareket etmek psikolojik olarak beni rahatlatıyor . Her zaman güler yüzlü , pozitif ve aramak için bahane bulmaya çalışacağınız Ankara\'nın en iyi merkezi…

Yorum Sahibi Sinem
Yorumu Her gün kendimi çok daha iyi hissediyorum. Diyetisyenimin verdiği beslenme planını takip ederek hayatımdaki en önemli değişikliği yaptığımı düşünüyorum. 3 aylık süreç içinde 10 kilo verdim. Diyetle beraber egzersize başladım ve daha sağlıklı-dengeli beslenmenin yolunu buldum. Sorduğum sorulara verdiği sabırlı ve mantıklı cevaplarla her hafta kendimi diyete değil de sağlıklı beslenme sohbetlerine geliyormuşum gibi hissediyordum. Tabi bazen de beslenme dışında da konuştuklarımızla bana psikologluk yönünü de gösteriyordu. Şimdi 2 aydır korumadayım ve her şey çok güzel gidiyor. Her şey için çok ama çok teşekkürler.

Yorum Sahibi Mg
Yorumu HDL ile tanışmamız benim farketmeden aldığım ve kurtulmaya karar verdiğim kilolarımla savaşa başlamak için spor merkezine kayıt olmamla oldu. Yaşadığım duygusal problemler sonrasında kendimi yenilemek istediğimde ilk aklıma gelen spor yaparak kilolarımdan kurtulmak oldu ve bana göre düzenli spor yaparak kısa sürede kurtulabilecektim fakat ne yazıkki gerçekler hayallerle uyuşmuyor herzaman… Kilo verebilmem için sağlıklı ve düzenli olarak beslenmem de gerektiğini birlikte keşfettikten sonra birlikte çok güzel, samimi, içten ve verimli bir çalışma dönemine başladık. Sizi öyle güzel motive ediyorlar ki, hiç daralmadan kendinizi kısıtlamadan tıkır tıkır kilo veriyorsunuz. Verdikce de daha yüreklenip fazlasını vermek istiyorsunuz. Pozitif enerjisi, sıcakkanlılığı, ilgisi ve işine olan heyecanı doğru yere geldiğime inanmama yetti bile. Sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi ve kilo verirken kendinizi iyi hissetmenizi en az sizin kadar önemseyen bir diyetisyen olması onu hayatınızın bir parçasına dönüştürüyor ve sadece onu görmek için bile randevunuzu iple çeker hale geliyorsunuz. Uyguladığımız diyet programı ile 82 kilodan 65 kiloya aç kalmadan ve diyet yaptığımı fark etmeden sağlıklı ve düzenli bir şekilde yemek yiyerek 17 kilo verdim:))Kilo vereceğinize öyle inanıyorsunuz ki diyetlerde hiç problem yasamıyorsunuz ki zaten verdiği diyetlerle hemen hemen her şeyi yiyip hiç acıkmıyorsunuz ve güzelce kilo veriyorsunuz :) güleryüzlülüğü ve sıcacık sohbetiyle sizin her zaman yanınızda, en iyi morali bizzat kendisi veriyor. Sağlığımı, düzenli bir beslenme alışkanlığımı sayesinde kazandım. Elbette zorlandığım dönemler oldu ancak kendisinin motivasyonu sayesinde başarıya ulaştım.

Yorum Sahibi Bengisu
Yorumu Sanıyorum kendisinin öne çıkan en önemli özelliği, son derece profesyonel olarak sürdürdüğü mesleğinde danışanlarıyla kurduğu dostluk bağı. Böylelikle kendinizi bir arkadaşınızla sohbet eder gibi rahat hissediyorsunuz ve yaşam temponuza uygun tavsiyelerini uygularken hiç baskı altına girmiyorsunuz. Bu da elbette ki kişinin doğru beslenmeyi bir hayat tarzı haline getirmesinde kilit bir unsur. Uzun yıllar boyu sürekli kilo alıp verme döngüsüne takılmış ve zaman zaman uyguladığı çok katı diyetlerden bile sonuç alamadığı için hem kendine hem de diyete olan inancını kaybetmiş biri olarak danışmaya başladıktan sonra beslenme konusundaki düşüncelerim ve alışkanlıklarım tamamen değişti. Kendisinin her an ulaşılabilir olması, sabırlı yaklaşımı, güler yüzü ve daha da önemlisi izlemesi kolay tavsiyeleri ve doğru beslenmeye ilişkin aktardığı temel bilgiler sayesinde çok daha sağlıklı ve sürdürülebilir bir beslenme düzenini hayatımın bir parçası haline getirmeyi başardım. Bu nedenle kendisine çok teşekkür ediyorum. Sağlıklı bir beslenme düzeni edinme sürecinde hem bir profesyonel hem de bir arkadaş olarak desteğini hiç esirgemeyen diyetisyenimi herkese tavsiye ediyorum.

Yorum Sahibi Hande G.
Yorumu Diyetisyenim ile uzun zamandır arkadaşlığımız devam etmektedir. Kendisinden profösyonel destek aldım. İyi eğitim almış, tecrübeli ve işinde son derece titiz bir kişi. En önemlisi cana yakın ve iyi anlaşılır bir dille bildiklerini sizinle paylaşıyor olması. Çok dinamik, gelişmeleri yakından takip ediyor. Kişisel bakımda en başta gelen doğru ve düzgün beslenme için, iyi ve anlayışçı bir destekçi, hatta bir yaşam koçu!! Başarılarının devamı diliyorum ayrıca herkese de tavsiye ediyorum..

Yorum Sahibi Mert Ö.
Yorumu Her şeyden önce güler yüzü ve içtenliği, konusuna hakimiyeti ve özverili çalışmaları, kendilerini önermem için yeterli sanırım. Ancak detay verecek olursam , beni son derece sağlıklı, faydalı bir beslenme alışkanlığına sahip olma konusunda desteklemiş ve bunu bir hayat tarzı haline getirmemde yardımcı olmuşlardır. Küçüklüğünden beri çeşitli sporlar ile ilgilenen biri olarak, yaşam kalitemi artırdığı, bana, sınırlar çizmeden ve en önemlisi aç kalmadan sağlıklı beslenmenin mümkün olabildiğini gösterdiği için kendilerine teşekkürü borç bilirim. Aşırı olmayan ancak vermek istediğim kilolarımı acele etmeden, zamana yayarak sağlıklı bir biçimde yok ettim. Ne kadar teşekkür etsem az

Yorum Sahibi Gülay
Yorumu Diyetisyenim ile arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Kendisi çok güler yüzlü bir insan olmasının yanında hoş sohbet birisidir de. Hayatımda ilk defa uzman birisinden kilo yönetimi hakkında bilgi alıyordum ve çok karamsardım.Sevdiğim hiç bir şeyi yasaklamadan sadece azaltarak günlük hayatımdan uzaklaşmadan diyet yapmamı sağladı. Şehir dışında olduğumda veya aklıma takılan sorularda telefonla bütün sorunları gidermemi sağladı. Hatta üyeliğimin dolmuş olmasına rağmen benimle ilgilendi ve sayesinde 3 ayda 9 kg verdim ve bu işin disiplinini öğrendim. Kendisine kocaman teşekkürler ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum..

Yorum Sahibi Okay k.
Yorumu Merhaba HDL ekibiyle gecen senenin sonunda bir arkadasimin tavsiyesi uzerine tanistim.iyiki de tanismisim.kaliteli saglikli yasamayi ogretti bana.tanismadan onca 128 kiloydum. yemek kulturumun, yemek yeme aliskanligim ne kadar kotu oldugunun farkina vardirdi bana.simdi 93 kiloyum ve artik ne zaman ne yiyecegimi biliyorum.kendimi daha saglikli hissediyorum ve isin en guzel tarafi da artik saglikli ve mutlu bir hayatim var.HDL'yi gercek anlamda tavsiye ediyorum.saygilarimla

Yorum Sahibi Özcan K.
Yorumu Merhabalar.Benim Diyetisyenim ile tanışmam gecen sene olmuştu.Çok sağlıksız ve dengesiz beslenmeden oluşan problemlerim vardı,ama duygu hanımla birlikte 3 ay gibi bir sürede vucudum toparlandı ve sağlığım düzeldi,üstelik aç kalmadan:) Kendisinin mükemmel kişiliğinden bahsetmeme gerek bile yok.Çok güleryüzlü ve arkadaşça bir insan.Diyetisyen ihtiyacı olmadığını düşünenlere bile tavsiye ederim.Kendisi bir çeşit hayat koçu gibi denebilir.Onu tanıdığım için çok memnunum...

Yorum Sahibi saniye
Yorumu 2 ay önce arkadaşımın aracılığıyla HDL ile tanıştım. Belli besinleri yemeye iten bir çok diyette olduğu gibi, sadece sevdiğim besinleri yemek istiyordum. İşte! Diyetisyenim tam istediğimi yaptı. Diyet görüşmemizin başında sevdiğim besinlerin adlarını verdim ve bu doğrultuda bana özel çok güzel bir beslenme planı ortaya çıkardı. Hiçbir zaman sevmediğim besinleri yemem için baskı yapmadı. Şu anda sevdiğim besinleri yemeye devam ediyorum ama daha dengeli ve sağlıklı bir şekilde. Bütün bunların üzerinde yoğunlaştıktan sonra bana besin değişimlerini anlatarak kafelerde, toplantılarda yemek yerken nasıl seçimler yapmam gerektiğini öğretti. Kilo veriyorum ve vücudumu seviyorum. Artık kendime da daha çok güveniyorum. Kendisinin sayesinde daha dengeli yediğimi biliyorum. Onunla çalışmaya devam ediyorum. Onunla konuşmak ve rahatlamak çok güzel. Rehberliğin için teşekkür ederim

Yorum Sahibi C.Ö
Yorumu Profesyonel olarak sporla uğraşıyorum. Diyetisyenim bir antrenörümün aracılığı ile tanıştım. Sporcu beslenmesi ile ilgili tecrübesi, bilgisi ve deneyimlerinin yanı sıra güler yüzlü, konuşkan ve hiç de yabancı olmadığı bu spor sürecinde paylaşımların da fazla olmasıyla programa sadık kalmak hiç de zor olmadı. Kilo vermek için değil aksine kilo almak için ama bunu da kas artışını sağlayarak nasıl yapabileceğimi öğrenmek için gittim. Artık antrenman öncesi-sonrası neler yemem gerektiğini, ne kadar protein-karbonhidrat almam gerektiği öğrendim. Bu arada 2 ay içinde 3kg aldım. Artık vücudumu daha iyi tanıyorum. Sezon sonunda görüşmek üzere çünkü bu seferde çok fazla yağlanmak istemiyorum haberin olsun.

Yorum Sahibi AYTEN PINAR K.
Yorumu Kendisiyle, yakın arkadaşımın görüşmeye gittiği bir gün tanıştım. Arkadaşım 4 kilo vermişti ama onunda zorlandığı kilolardı. Bende uzun süredir vermeye çalıştığım kilolarımdan bir türlü kurtulamıyordum; defalarca diyet uygulayıp, sonunda hiçbir diyete inanmadığım ve hiçbir zaman zayıflayamayacağım dediğim dönemde beni ikna ederek zayıflama programına başladık. Yakınlığı ve desteği ile birlikte gerçekten zayıflayabileceğime ve bunu da her gün diyet listesine bakarak değil, besin miktarlarıyla işin ne kadar kolay olabileceğine inandırdı. Buna da öncelikle kelime haznemizden “diyet” kelimesini çıkartıp yerine “beslenme planını” koyarak başladık. Eski yaptığım diyetlere göre daha fazla yiyerek, hangi öğünde ne miktarda ve yanında ne yemem gerektiği öğrenerek yani mantığını bilerek kilo vermeye başladım. Zorlanmadım mı? Evet, zorlandım ama bu da benim suçumdu çünkü zamanında o kadar düşük kalorili diyetler yaptım ki metabolizmamı yavaşlattım. 4 ay içinde 10 kg verdim belki yavaştı ama bu sefer başarılı oldum ve bunu koruyacağıma da eminim. Kendisine teşekkür ediyorum. Başarılarının da devamını diliyorum

Yorum Sahibi HATİCE U.
Yorumu Diyetisyenimin profesyonel desteği ile 17 kilo verdim. Kaybettiğim fazla kilolarımın yanında yüksek olan kolesterol ve karaciğer değerlerim normal sınırlara ulaştı. Sağlığımı kazanmama yardımcı oldu. Artık görsel olarak da güzellim gardırobumdaki kıyafetlerle birlikte bütün yaşamımı değiştirerek beni baştan yarattı. Aç kalmadan zorlanmadan 6 ay içinde bu kilolardan kurtuldum. Gerek yüz yüze gerek telefonla motivasyonumu hep yükselterek benden çok inanarak yanımda olan sevgili diyetisyenim, yarattığınız eser için sonsuz teşekkürler.

Yorum Sahibi AYŞEGÜL
Yorumu Diyetisyenim ie tanışmamız iş arkadaşlarımın tavsiyeleri üzerine olmuştur. 1 senedir düzenli olarak spor yaparak kilomu düşürmeye çalışıyordum Tabi kendimce uyguladığım diyet programımla birlikte.Kendisinin yardımı ile uyguladığımız beslenme programı ve desteği ile kas yüzdemden kaybetmeden yağ oranımın azalmasıyla hedeflediğimiz kiloya ulaştık. Profesyonel yaklaşımı, bilgisi, güler yüzü ve samimiyeti ile başardık. Yardımlarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

Yorum Sahibi T.K.
Yorumu HDL merkezine iş yerimdeki 3 arkadaşımın tavsiyesiyle gittim. Kendisi çok güler yüzlü, yardım sever ve konusunda uzman birisi. aldığım 2 aylık bir diyet programı ile hamilelik sonrası aldığım kilolarımı hiç aç kalmadan verebildim. Ayrıca sadece öğünlerdeki ana yapıları verip(meyve, sebze..vb.)yiyecek seçimini bana bırakarak bundan sonra daima uygulayabileceğim doğru beslenme alışkanlığını bana kazandırdı. Kendilerine yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Yorum Sahibi H.K.
Yorumu Sağlıklı beslenmek ve sağlıklı kilo vermek ne kadar doğru bir şeymiş. 43 yaşında kendimi tanıyamaz, mutsuz, yapamayacağımı bir daha asla istediğim gibi görünemeyeceğimi düşündüğüm anda anladım bu doğruyu keşke keşke diyorum çünkü o kadar zarar verdim ki kendime vücuduma. İlaçlar kullandım. Aklımca diyetler yaptım, evet sonunda kilo verdim ama geri dönüş olarak misli misli fazlasını da aldım. Daha sonra HDL ile karşılaştım. 3 ayın sonunda istediğimiz kiloya ulaşdığımız gibi moralimi de psikolojimi de düzeltti, aslında bütün olarak beni baştan yarattı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yorum Sahibi E.K.
Yorumu Kısa sürede hiç aç kalmadan ve şok diyetlere gerek kalmadan fazla kilolarınizdan kurtulmak üstelik bunun geçici değil kalıcı olmasını istiyorsanız, kesinlikle doğru adrestesiniz. Başlarda arkadaşıma dokundurduğu o sihirli değnekti beni de baştan çıkaran bunu itiraf etmeliyim. Peki ya sonrası derseniz yaşayıp görmelisiniz her haftayı iple çekmeyi, gün içinde telefonda olmadı mesajla yüzünüze gelen gülümsemeyi. Kattığı bütün güzellikler için diyetisyenime minnettarım. Katkılarınız ve içtenliğiniz için teşekkürler.

Yorum Sahibi Ebru s.
Yorumu Aslına bakarsanız oğlumun doğumundan sonra aldığım kilolarla artık napacağım dediğim bir dönemde, kısacası hem sağlığımın hem psikolojimin bozulduğu, hiçbir kıyafetimi giyemediğim, özel yerlere giderken oturup ağladığım bir dönemde daha önce kendisinden yardım alan bir yakınımın tavsiyesi üzerine profesyonel yardım almaya karar verdim. İlk haftalarda ben başarabilecekmiyim diye kendime çok sordum ama tam 15 kilo verdim, şimdi dışardan aldığım tepkiler kendime olan güvenimi yeniden kazandırdı ve kendi kendime daha önce neden bu yardımı almadığımı sormadığım tek bir gün olmadı diyebilirim. Sizde aynı durumdaysanız benim yaptığım hatayı yapmayın ve vakit kaybetmeyin.Kaybettiğiniz zaman değil kilolarınız olsun.

 
Sizin de Yorumlarınızı Almaktan Memnuniyet Duyarız

HDL Beslenme ve Diyet Merkezi Ankara HDL

Kuleli Sok 71/13 Gaziosmanpaşa / ANKARA
E-Mail: info@hdl.com.tr
Telefon: 0.533.764 15 15

 
Her türlü öneri ve düşünceleriniz için info@hdl.com.tr e-posta adresini kullanabilirsiniz.İşbu Sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar ve diğer dökümanlar Kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz. © 2009 - 2010 HDL-Health Diet Life Beslenme Danışmanlık ve Spor Hizmetleri
Web Tasarım
İnsan Kaynakları Arama Site Haritası Bize Ulaşın