HDL Beslenme Danışma ve Spor Hizmetleri
 
Ekibimiz

Genel Koordinatör Özlem KOÇAK Kimdir?

Genel Koordinatör Özlem Koçak, 2001 yılında Ankara Üniversitesi'nde tamamladığı lisans eğitimi sonrasında Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Fakültesi Beslenme Ana Bilim Dalı’ nda yüksek lisans yapmıştır. 

Lisans eğitimi sonrasında devam ettiği yüksek lisans eğitimi yanında, 2001-2004 yılları arasında TED Ankara Koleji’ nde Yiyecek İçecek Departmanında İşletme Müdürü pozisyonunda görev almıştır. 2007-2008 yılları arasında özel bir diyet kliniğinde Proje Koordinatörlüğü yapmıştır.

Son olarak 2008 yılında Ankara'da kurduğu, uzman diyetisyen kontrolünde danışanlarına sağlıklı beslenme, zayıflama, şişmanlama, hastalıklarda diyet ve beslenme, sporcu beslenmesi ve kurumsal danışmalık konularında hizmet veren HDL-Health Diet Life Beslenme Danışmanlığı Merkezinin Genel Koordinatörlüğünü yapmaktadır.

 

Yönetici Asistanı Neşe Başbozkurt

 
HDL Beslenme ve Diyet Merkezi Ankara HDL

Kuleli Sok 71/13 Gaziosmanpaşa / ANKARA
E-Mail: info@hdl.com.tr
Telefon: 0.533.764 15 15

 
Her türlü öneri ve düşünceleriniz için info@hdl.com.tr e-posta adresini kullanabilirsiniz.İşbu Sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar ve diğer dökümanlar Kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz. © 2009 - 2010 HDL-Health Diet Life Beslenme Danışmanlık ve Spor Hizmetleri
Web Tasarım
İnsan Kaynakları Arama Site Haritası Bize Ulaşın