HDL Beslenme Danışma ve Spor Hizmetleri
 
Ekibimiz

Genel Koordinatör Özlem KOÇAK Kimdir?

Genel Koordinatör Özlem Koçak, 2001 y??l??nda Ankara Üniversitesi'nde tamamlad???°?? lisans e?°itimi sonras??nda Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Fakültesi Beslenme Ana Bilim Dal??’ nda yüksek lisans yapm???žt??r. 

Lisans e?°itimi sonras??nda devam etti?°i yüksek lisans e?°itimi yan??nda, 2001-2004 y??llar?? aras??nda TED Ankara Koleji’ nde Yiyecek ?çecek Departman??nda ??žletme Müdürü pozisyonunda görev alm???žt??r. 2007-2008 y??llar?? aras??nda özel bir diyet klini?°inde Proje Koordinatörlü?°ü yapm???žt??r.

Son olarak 2008 y??l??nda Ankara'da kurdu?°u, uzman diyetisyen kontrolünde dan???žanlar??na sa?°l??kl?? beslenme, zay??flama, ?ži?žmanlama, hastal??klarda diyet ve beslenme, sporcu beslenmesi ve kurumsal dan???žmal??k konular??nda hizmet veren HDL-Health Diet Life Beslenme Dan???žmanl???°?? Merkezinin Genel Koordinatörlü?°ünü yapmaktad??r.

 

Yönetici Asistan?? Ne?že Ba?žbozkurt

 
HDL Beslenme ve Diyet Merkezi Ankara HDL

Kuleli Sok 71/13 Gaziosmanpaşa / ANKARA
E-Mail: info@hdl.com.tr
Telefon: 0.533.764 15 15

 
Her türlü öneri ve düşünceleriniz için info@hdl.com.tr e-posta adresini kullanabilirsiniz.İşbu Sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar ve diğer dökümanlar Kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz. © 2009 - 2010 HDL-Health Diet Life Beslenme Danışmanlık ve Spor Hizmetleri
Web Tasarım
İnsan Kaynakları Arama Site Haritası Bize Ulaşın