HDL Beslenme Danışma ve Spor Hizmetleri
 
Ekibimiz

Genel Koordinatör Özlem KOÇAK Kimdir?

Genel Koordinatör Özlem Koçak, 2001 yılında Ankara Üniversitesi'nde tamamladığı lisans eğitimi sonrasında Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Fakültesi Beslenme Ana Bilim Dalı’ nda yüksek lisans yapmıştır. 

Lisans eğitimi sonrasında devam ettiği yüksek lisans eğitimi yanında, 2001-2004 yılları arasında TED Ankara Koleji’ nde Yiyecek İçecek Departmanında İşletme Müdürü pozisyonunda görev almıştır. 2007-2008 yılları arasında özel bir diyet kliniğinde Proje Koordinatörlüğü yapmıştır.

Son olarak 2008 yılında Ankara'da kurduğu, uzman diyetisyen kontrolünde danışanlarına sağlıklı beslenme, zayıflama, şişmanlama, hastalıklarda diyet ve beslenme, sporcu beslenmesi ve kurumsal danışmalık konularında hizmet veren HDL-Health Diet Life Beslenme Danışmanlığı Merkezinin Genel Koordinatörlüğünü yapmaktadır.

 

 

Uzman Diyetisyen Elif Didem ÖRS

İtalya doğumlu Uzm. Dyt. Elif Didem Örs Bertrand Russell Fen lisesinden derece ile mezun olduktan sonra Universitá degli Studi di Milano Beslenme ve Diyetetik bölümündeki lisans eğitimini de birincilik ile tamamlamıştır. 2011-2013 yıllarında Milano’da Luigi Sacco hastenesinde obezite, diyabet, yeme bozuklukları gibi çeşitli hastalıkların beslenme ve diyet tedavisinin üzerine ve sporcu beslenmesi, gebe/emzikli beslenmesi, çocuk/ergen beslenmesi üzerine poliklinik ve klinik alanlarında çalışmıştır. Ayrıca Milano’da Luigi Sacco hastanesin de psikologlar ve psikiyatrilerle birlikte birçok konuda grup eğitimleri ve semirler düzenlemiştir.

Lisans bitirme tezini "Bariatrik cerrahi öncesi ve sonrası indirekt kalorimetre ile ölçülen bazal metabolizma hızındaki değişkliği incelenmesi" konulu araştırmasıyla tamamlamıştır. Akabinde Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine (M.Sc) başlamıştır. ''19-64 yaş Kadınlarda Zayıflama Amaçlı Bitkisel Destek ve Besin Desteği Kullanımı'' konulu tez çalışması ile uzman diyetisyen unvanını almaya hak kazanarak yüksek lisans eğitimini bitirmiştir.

İtalyanca, İngilizce, Latince, İspanyolca dil bilgisi bulunan Uzm. Dyt. Elif Didem Örs yabancı dillerini geliştirmek için çeşitli zaman dilimlerinde İngiltere Londra’da ve İrlanda Dublin’de dil eğitimleri almıştır. Dünyanın birçok ülkesinde pediatri, diabet ve obezite, obezite cerrahisinde beslenme, psikoloji ve beslenme gibi birçok konuda kongre, seminer ve panellere katılarak kişisel gelişimini desteklemekte ve güncel gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Şu anda  HDL Beslenme Danışmanlığı Merkezi'nde danışanlarına sağlıklı beslenme, kişiye özel zayıflama ve kilo alma programları, obezite tedavisinde beslenme, gebelik ve emziklilik döneminde beslenme, bariatrik cerrahi öncesi ve sonrası beslenme, çocukluk çağında beslenme ve sporcu beslenmesi konularında uzman diyetisyen olarak hizmet vermektedir.

 

Yönetici Asistanı Neşe Başbozkurt

 
HDL Beslenme ve Diyet Merkezi Ankara HDL

Kuleli Sok 71/13 Gaziosmanpaşa / ANKARA
E-Mail: info@hdl.com.tr
Telefon: 0.312 447 08 42 - GSM: 0.533.764 15 15

 
Her türlü öneri ve düşünceleriniz için info@hdl.com.tr e-posta adresini kullanabilirsiniz.İşbu Sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar ve diğer dökümanlar Kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz. © 2009 - 2010 HDL-Health Diet Life Beslenme Danışmanlık ve Spor Hizmetleri
Web Tasarım
İnsan Kaynakları Arama Site Haritası Bize Ulaşın