HDL Beslenme Danışma ve Spor Hizmetleri
 
Ekibimiz

Genel Koordinatör Özlem KOÇAK Kimdir?

   Genel Koordinatör Özlem Koçak, 2001 yılında Ankara Üniversitesi'nde tamamladığı lisans eğitimi sonrasında Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Fakültesi Beslenme Ana Bilim Dalı’ nda yüksek lisans yapmıştır. 

   Lisans eğitimi sonrasında devam ettiği yüksek lisans eğitimi yanında, 2001-2004 yılları arasında TED Ankara Koleji’ nde Yiyecek İçecek Departmanında İşletme Müdürü pozisyonunda görev almıştır. 2007-2008 yılları arasında özel bir diyet kliniğinde Proje Koordinatörlüğü yapmıştır.

  Son olarak 2008 yılında Ankara'da kurduğu, uzman diyetisyen kontrolünde danışanlarına sağlıklı beslenme, zayıflama, şişmanlama, hastalıklarda diyet ve beslenme, sporcu beslenmesi ve kurumsal danışmalık konularında hizmet veren HDL-Health Diet Life Beslenme Danışmanlığı Merkezinin Genel Koordinatörlüğünü yapmaktadır.

 

 

 

Uzman Diyetisyen Nil KOÇ

Huriye Süer Anadolu Lisesi’nden mezun olan Uzm. Dyt. Nil Koç lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde tamamlamıştır. Eğitimi süresince çeşitli hastanelerde poliklinik, klinik, endokrin, kadın doğum, enteral-parenteral nutrisyon ve kurum alanlarında, Çapa Tıp Fakültesinde bebek ve çocuk beslenmesi ve metabolik hastalıklar üzerine çalışmış; bitirme tezini, Metabolizmayı Hızlandıran Gıdalar üzerine yapmıştır. Yüksek lisans eğitimine Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü- Beslenme Bilimleri Ana Bilim Dalında devam etmiş ve Kırmızı ve Tavuk Eti Üzerinde Kullanılan Antibiyotik Kalıntıların Saptanması ve İnsan Sağlığı Üzerindeki Etkileri konulu semineri ile uzman diyetisyen ünvanını almıştır.

Samsun Özel Mediva Hastanesinde mesleki hayatına başlamış sonrasında aynı ekip ile Samsun Özel Gato Hospital Hastanesi ismi altında çalışmaya devam etmiştir. Yetişkinlerde sağlıklı zayıflama programları, sporcu beslenmesi, gebelik ve emzirme dönemlerinde beslenme, gençlerde doğru beslenme eğitimleri, özel durumlarda beslenme alanlarında danışmanlık yapmasının yanı sıra 3 yıl süresince Özel FMC Samsun 19 Mayıs Diyaliz Merkezi ve Özel FMC Çarşamba Diyaliz Merkezi’nde de kronik böbrek hastalarının beslenmesinin takibinde görev almıştır.

Şu anda HDL Beslenme Danışmanlığı Merkezi’nde danışanlarına sağlıklı beslenme,kişiye özel zayıflama ve kilo alma programları,obezite tedavisinde beslenme,gebelik ve emziklilik döneminde beslenme,çocukluk çağında beslenme ve sporcu beslenmesi konularında hizmet vermektedir.

Mesleki hayatı boyunca gerek yazılı gerekse görsel basında yazıları ve söyleşileri olmuştur.

 

 

 

 


Yönetici Asistanı Neşe Başbozkurt

 
HDL Beslenme ve Diyet Merkezi Ankara HDL

Kuleli Sok 71/13 Gaziosmanpaşa / ANKARA
E-Mail: info@hdl.com.tr
Telefon: 0.312 447 08 42 - GSM: 0.533.764 15 15

 
Her türlü öneri ve düşünceleriniz için info@hdl.com.tr e-posta adresini kullanabilirsiniz.İşbu Sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar ve diğer dökümanlar Kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz. © 2009 - 2010 HDL-Health Diet Life Beslenme Danışmanlık ve Spor Hizmetleri
Web Tasarım
İnsan Kaynakları Arama Site Haritası Bize Ulaşın