HDL Beslenme Danışma ve Spor Hizmetleri
 
UZMAN PSİKOLOG EMEL FEYZİOĞLU
UZMAN PSİKOLOG EMEL FEYZİOĞLU

Lisans eğitimini 2004 yılında Mersin Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlayan uzman psikolog Emel Feyzioğlu,  eğitimine Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Adli Psikoloji  Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisansını yaparak devam etmiştir. Eğitimi sırasında çeşitli kurum ve hastanelerde staj yapmış ve gönüllü çalışmıştır. 

İlk olarak 2004 yılında Özel Sevgi Hastanesinde çalışmaya başlamıştır. Hastanede  ayaktan ve yatan hasta gruplarıyla, bireysel psikoterapi, danışmanlık, Kalp Damar Cerrahisi ve Tüp Bebek Hastalarına psikolojik destek  gibi alanlarda çalışmıştır. 2006 yılı itibari ile Renewaclub bünyesinde Prof.Dr.Osman Müftüoğlu Yaşasın Hayat Klinik'inde yeme bozuklukları üzerine çalışmış, diyet programlarına psikolojik destek vermiştir. Aynı dönem Çocuk Ergen Danışma Dayanışma Merkezinde anne-baba-çocuk eğitimi ve aile içi iletişim üzerine projeler yürütmüştür. 

Şu anda Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisi Küçük Şeyler Anaokulu'nda çocuklara yönelik önleyici ve gelişimsel temelli rehberlik hizmetleri sunmakta, ailelere psikolojik danışmanlık yapmakta aynı zamanda Renewaclub bünyesindeki  "Wellness Clinic" bölümünde yeme bozuklukları üzerine çalışmaya da devam etmektedir. Bunun yanı sıra HDL Beslenme Eğitimi ve Danışmanlık merkezinde de diyetisyen eşliğinde danışanlara sağlıklı beslenme konusunda psikolojik destek vermektedir. 

 
HDL Beslenme ve Diyet Merkezi Ankara HDL

Kuleli Sok 71/13 Gaziosmanpaşa / ANKARA
E-Mail: info@hdl.com.tr
Telefon: 0.312 447 08 42 - GSM: 0.533.764 15 15

 
Her türlü öneri ve düşünceleriniz için info@hdl.com.tr e-posta adresini kullanabilirsiniz.İşbu Sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar ve diğer dökümanlar Kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz. © 2009 - 2010 HDL-Health Diet Life Beslenme Danışmanlık ve Spor Hizmetleri
Web Tasarım
İnsan Kaynakları Arama Site Haritası Bize Ulaşın