Yöntem ve Hizmetlerimiz

YÖNTEMİMİZ

Nasıl bir yol izliyoruz?

Ankara Gaziosmanpaşa Kuleli Sokak'ta bulunan merkezimizde diyetisyenimiz ile ilk olarak ücretsiz tanışma ve bilgilendirme görüşmesi yapılmaktadır. Bu görüşmede kas, yağ ve su oranlarınızın saptandığı vücut analizi ölçümünüz yapılmakta, ideal kilonuz hesaplanmakta, sağlık durumunuz ve günlük beslenme planınız ile ilgili bilgi toplanmaktadır. Görüşmenin sonunda bizimle beraber hedefinize ulaşmaya karar verdiğinizde, beslenme planınızın yazılacağı görüşme için randevu ayarlanmaktadır.

Danışanlarımıza uyguladığımız programlar aylık olarak yürütülmektedir. Program içindeki görüşme sayısı hafta en az 1 olmak şartıyla danışan ve diyetisyenimizin ortak kararlarıyla görüşme sayısı artırabilmektedir. Program süreniz, sağlığınız için vermeniz gereken kilo miktarına göre belirlenmektedir. Unutmayın! Programın başarısı ve süresi plana olan uyumunuza, motivasyonunuza ve sağlık durumunuza göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Diyetisyenimiz tarafından hazırlanacak olan beslenme planınızda yeme alışkanlıklarınız, kan tahlili sonuçlarınız, metabolizma hızınız, yağ yüzdeniz, sosyal yaşamınız, iş hayatınız, spor durumunuz, kişisel zevk ve istekleriniz göz önünde bulundurulmaktadır. Bu plan sadece size özel olduğu gibi yasak kavramından uzak ve uyum sorunu yaşamayacağınız bir plan olacaktır.

Danışanlarımızla gerçekleştireceğimiz her görüşmede vücut analizi-tartım ile birlikte beslenme planınızda gerekli görülen veya dilediğiniz değişikler yapılarak, motivasyonunuzu her zaman canlı tutmayı hedeflemekteyiz.

Ödemeniz beslenme planınızın yazıldığı görüşme tarihi itibari ile başlamaktadır. Bu nedenle programınızın başlatılacağı görüşmeye hazırlıklı gelinmesini rica ederiz. Alınan hizmet bedeli 1 ay içerisinde yapılan görüşmeleri kapsamaktadır. Programa devam edilmesi durumunda başlangıç tarihi esas alınarak ödemelerinize diğer aylarda da devam edilmektedir.

Randevu tarihlerindeki aksaklıklar ödeme planına yansıtılmamaktadır. Eğer önemli bir mazeret var ise yöneticimiz ile görüşülmelidir ve gerekli görülürse eksik kalan görüşmeniz, programınızın sonuna eklenmektedir.

Programı tamamlanan bütün danışanlarımız, diyetisyenimiz ile belirleyecekleri aralıklarla kontrollerin yapılacağı ücretsiz koruma programına dahil edilecektir.

Ofisimiz pazar ve pazartesi günleri kapalıdır. Haftanın tüm günlerinde bizi arayarak, ücretsiz bilgilendirme görüşme için randevunuzu alabilirsiniz.

Neden bu yola bir diyetisyen ile başlamalısınız?

Kendi çabalarınız veya şok diyetlerle kilo vermeniz pekala mümkün... Yalnızca spor yaparak da istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz... Ancak sağlığınıza önem veriyor ve kaybedilen kilonun kalıcı olmasını umuyorsanız farklı bir yol denemelisiniz…

Her meslekte uzmanından alacağınız desteğin durumu ne kadar kolaylaştıracağı ve kaliteli sonuçlar elde etmenizi sağlayacağı bir gerçek. Diyet yaparken farklı yöntemler deneyip sağlığınızdan olduktan veya kaybettiğiniz kiloları fazlasıyla geri aldıktan yada yüksek kolesterolünüz için kulaktan dolma yöntemlere başvurarak durumu kötüleştirdikten sonra yardım almak ne kadar doğru sizce? Sizlere burada vereceğimiz desteğin sonuçlarının kalıcı ve sağlık durumunuzu olumlu yönde geliştirici olacağını, zorlanmadan, güçlü bir motivasyonla başlayıp aynı şekilde son bulacağını unutmayın. Ve sağlığınız konusunda en iyi kararı vermek için 2 kilit noktayı asla aklınızdan çıkarmayın; Doğru zaman ve doğru uzman...

HİZMETLERİMİZ

  • Kişiye özel sağlıklı beslenme/Kilo verme/Kilo alma programları
  • Yüksek kolestrol, kalp ve damar hastalıkları, diyabet, tiroid hastalıkları, karaciğer yağlanması, yüksek tansiyon, polikistik over, gut gibi özel sağlık durumlarında beslenme ve diyet programları
  • Sporcu beslenmesi
  • Çocuk ve gençlerde sağlıklı beslenme ve diyet programları/0-1 yaş arası dönemde beslenme programları
  • Hamilelik ve emziklilik dönemlerinde beslenme/Doğum sonrası zayıflama programları
  • Menapoz öncesi ve sonrası beslenme

KURUMSAL BESLENME HİZMETLERİMİZ

  • Şirket ve kamu kuruluşları çalışanlarına sağlıklı ve dengeli beslenme eğitim programlarının sunulması
  • Yemek sektöründe hizmet veren kurumlar ile cafe ve restaurant mönülerinin hazırlanması, çalışanlarına eğitim programlarının düzenlenmesi
  • Kreş, ilkokul ve liselere mönü planlanması ve okul çağı çocuklarına beslenme eğitimleri verilmesi
  • Spor klüplerine sporcu beslenmesi konusunda eğitim programları sunulması ve performans artırıcı kişisel beslenme programları hazırlanması